Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
GETOB GENEL KURULU 30 EYLÜL’DE YAPILACAK
GETOB GENEL KURULU 30 EYLÜL’DE YAPILACAK

                    Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB),  30 Eylül 2012 tarihinde Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirecek.
                         GETOB Müdürü Cahit Sarıbey’in verdiği bilgide:”Tüzüğü gereği her üç yılda bir Eylül ayında yapılması gereken olağan Genel Kurul Toplantısı için hazırlıklarını yapmaya başlayan GETOB Yönetimi, Toplantıyı 30 Eylül 2012 Pazar günü saat 13.30’da Maritim Hotel Grand Azur Toplantı Salonunda yapmayı kararlaştırdı.
                         Konu ile ilgili açıklama yapan GETOB Yönetim Kurulu Başkanı İlhan AÇIKGÖZ, “Yönetim Kurulunda görev yapan arkadaşlarımızla yaptığımız toplantıda Eylül ayı içerisinde toplanacak olan Genel Kurul toplantısını değerli üyelerimizin iş yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak 30 Eylül 2012 Pazar günü,  saat 13.30’da Marmaris Siteler’de bulunan Maritim Hotel Grand Azur  salonunda yapma kararı aldık.
                         Bu toplantıda yeter çoğunluk sağlanamazsa toplantı 14 Ekim 2012 tarihinde aynı yer ve aynı saatte tüzüğümüz hükümlerine göre çoğunluk aranmaksızın yinelenecektir. Tüm üyelerimizi Genel Kurul Toplantımıza bekliyoruz” dedi.
                         Bilindiği gibi GETOB bir önceki Olağan Genel Kurul Toplantısını 24 Haziran 2009 tarihinde, Genel Kurula katılma hakkı olan 154 Üyeden, 106’sının katılımıyla gerçekleştirmişti.
                          GETOB Genel Kurulunda 15 Asil + 10 Yedek’ten oluşacak Yönetim Kurulu,  3 Asil+3 Yedek’ten oluşan Denetleme Kurulu ve 13 üyeden oluşan TÜROFED delegeliği seçimleri de yapılacak. (AjansSevgi / Marmaris)
_______________________________
Marmaris'ten dünyaya 
İŞ DÜNYASI REHBERİ 
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

GETOB GENEL KURULU 30 EYLÜL’DE YAPILACAK
tarih Tarih: 16.09.2012, 16:53 okunma Okunma: 1587
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales