Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
GELECEĞİN SPORCULARI YOLA ÇIKTI
GELECEĞİN SPORCULARI YOLA ÇIKTI

GELECEĞİN SPORCULARI YOLA ÇIKTI

 Ata Sevgi / Marmaris

Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Yaz Spor Okulları ilk dönem kayıtları tamamlandı.16 Haziran’da başlayan  Futbol, Voleybol, Basketbol, Yüzme, Yelken, Satranç ve Masa Tenisi branşlarında düzenlenen kurslarla, Marmaris’in çocukları ve gençleri spor dolu bir yaz geçiriyorlar.

 Bu gün ( 2 Temmuz 2008) resmi açılışı yapılan yaz spor okullarında yaklaşık 600 sporcu 1 ay boyunca spor yapacak, yeteneklerini ortaya çıkaracak.

          

                      Açılış Töreninde konuşan Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Duran İlgün;  Amacımız sağlıklı bir geleceğe yatırım yapmak. Spor okullarımıza devam eden çocuklarımız arasından yeteneği ön plana çıkanlar, önce kulüp alt yapımızda yetiştirilecek sonra hedeflerimiz bir çok kez yaptığımız gibi milli takımlarımıza sporcu vermek olacak.” dedi.
 
                       
                      Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Onursal Başkanı ve Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ da; “ Biz belediye olarak minik yavrularımızın geleceği için her türlü imkanımızı kullanacağız.

 Temel amaçlarımız; Marmaris’te tüm branşlarda alt yapıyı sağlam tutmaktır. Çocuklarımız uzman antrenör ve eğitmenler eşliğinde yapılan uygulamalarda; sporun kuralları ve faydaları, doğayla mücadele, takım ruhu, paylaşım, fair-play gibi olguları da öğrenecek ve hissedecekler. Çocuklarımızın geleceği için onlara uygun zemin hazırlanması için bütün imkanlarımızla hazırız.” dedi. (AjansSevgi)

                                                     

GELECEĞİN SPORCULARI YOLA ÇIKTI
tarih Tarih: 03.07.2008, 01:27 okunma Okunma: 2017
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales