Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
GALİP GELENLER KÖFTEYE KOŞTULAR
GALİP GELENLER KÖFTEYE KOŞTULAR

            118-Y Anadolu Yakası Lions Kulüpleri Federasyonu, Caddebostan Sahil Lions Kulübü sponsorluğunda “Masa Tenisi Dostluk Turnuvası” ve Köfte - Ekmek Partisi düzenledi.

            Turnuva Halil Türkan İlköğretim Okulu / Göztepe Sanayi Sitesi’nde Fenerbahçe Veteran Masa Tenisçileri  Spor Kulübü Tesislerinde gerçekleştirildi. Turnuva açılışı 118-Y Genel Yönetmeni Ln.Ender Canıtez tarafından yapıldı.

            Turnuvaya 118-T , E ve Y   Yönetim Çevrelerinden Lion ve Leolar ile 118  – Y’nin burslu öğrencilerinden 60 sporcu katıldı.

             Havanın da güzel olmasını fırsat bilen sporcular, turnuva arasında bahçede köfte -sucuk ekmekten oluşan barbekü partisi yaptılar. İlk üç dereceye giren bayanlar ile  erkek sporcular  kupa ile, consilation 1.cileri de madalya ile ödüllendirildiler.

              Dereceye girenlere kupa ve madalyaları  Caddebostan Sahil Lions Kulübü Başkanı Savaş Pravuştalı ve   118 –Y Genel Yönetmeni Ender Canıtez  ile yönetim çevresi görevlileri tarafından verildi.

             Tek bayanlar ve erkekler olmak üzere iki kategoride yapılan maçlar sonucunda:

            Tek bayanlarda;  1. Nesibe Müsevitoğlu (Caddebostan Sahil Lions Kulübü), 2. Zehra Şimşek, 3. Sinem Topaloğlu (Caddebostan Sahil Lions Kulübü),  Consilation 1. Şehnaz Karaatlı.

          Tek Erkeklerde; 1. Can Aydınoğlu (Zeugma Lions Kulübu), 2.Esat Rukun (Kızıltoprak Lions Kulübü), 3.Yoni Altaras (Bebek Leo Kulübü -118-t) ve Consılatıon 1.  Kerem Erböke  oldular. (AjansSevgi / Marmaris)

GALİP GELENLER KÖFTEYE KOŞTULAR
tarih Tarih: 14.11.2009, 20:41 okunma Okunma: 4322
Yorumlar
Spor haberimize yer veren değerli Marmaris Bülten yönetimine teşekkürlerimle
Ln.Savas Pravustali
Tarih: 14.11.2009 - 22:15 | Gönderen: savas
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales