Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
FİYATLARA ESNAF KARAR VERDİ
FİYATLARA ESNAF KARAR VERDİ

FİYATLARA ESNAF KARAR VERDİ 

 
  

Ata Sevgi / Marmaris

Turizm Sezonu’nun yoğunlaştığı bu günlerde, Marmaris’in Turunç Beldesi’nde bar ve restaurantlarda uygulanacak fiyatlar belirlendi.

 Belediye Başkanı Ali Fuat Fidan, Zabıta Amiri Mustafa Özcan ve yaklaşık 25 esnafın katıldığı, belediye salonunda yapılan  toplantıda  fiyatlar oylama usulü belirlendi.

Zaman zaman “ yolun altı (sahil kesimi) yolun üstü (cadde kesimi)” denilerek  farklı fiyat uygulama istekleri tartışıldı ve her yerde tek fiyat uygulanması kararı oy çokluğuyla belirlendi. Buna göre  fiyatlardan bazıları; İngiliz Kahvaltı 10 YTL., Çorbalar 4 YTL., Balık Çeşitleri 15 YTL., Izgara et çeşitleri 10 – 24.50 YTL arası, Yerli alkollü içki bardak 7 YTL., İthal alkollü içki bardak 12 YTL  oldu.

            Belediye Başkanı Ali Fuat Fidan; ” Biz her sezon öncesi bu toplantıları yapıyoruz. Amacımız, hem bu işten ekmeğini kazanan esnafımızın hem de  beldemize gelen turistlerin farklı uygulamalarla karşılaşıp, mağdur olmaması.

 Demokratik bir şekilde yaptığımız toplantıda esnafımız,  uygulayacağı fiyatları kendisi belirlemiş oldu oldu.” dedi. (AjansSevgi)

           

FİYATLARA ESNAF KARAR VERDİ
tarih Tarih: 13.06.2008, 13:40 okunma Okunma: 1684
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales