Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
FOTOĞRAF DOSTLARININ TARİHİ BULUŞMASI
FOTOĞRAF DOSTLARININ TARİHİ BULUŞMASI

FOTOĞRAF DOSTLARININ TARİHİ BULUŞMASI

 
 Ata Sevgi / Marmaris

            Marmaris Fotoğraf Dostları Derneği (MARFOD)  üyelerinin Netsel Marina Sanat Galerisi’nde açtığı  Karma Fotoğraf Sergisi; gösterilen yoğun ilgiyle akıllarda kaldı.

 Geçen Cumartesi ( 12 Temmuz 2008) Kaymakam Cemalettin Özdemir ve yaklaşık 400 sanatseverin de katıldığı bir kokteylle açılan sergi; Marmaris sergi tarihinde, belki de ilk kez bu kadar yoğun ilgiye sahne oldu.

 
                  Dernek üyeleri; Ali Uysal, Aytuğ Öner, Bülent Pehlivan, Çağlar Altuntaş, Ercan Mekik, Esengül Öztekin, Eylem Okumuş, Güncel Uğur, Gündüz Memi, Hakkı Çiçek, Halil yaylalı, Hatice Çiçek, İhsan Ergen, İrfan Bilir, Levent Can, M. Kamil Dürüst, Muammer Öztürk, Murat Özen, Mustafa Karadağ, Nazan Fenerci, Neriman Fırtına, Neslihan Mekik, Özcan Karaşin, Saadet Çelik, Serhat taykutgül, Şiir Dürüst, Turan Demirer, Turan Kaya, Ufuk Emek ve Wiltrud Kip’e ait 120 fotoğrafın yer aldığı sergide; her yönüyle örnek sanatçı büyüğümüz, grubun kurucusu M. Kamil Dürüst ‘ ün mutluluğu görülmeye değerdi.  Sergi 30 Temmuz’ a kadar açık kalacak. (AjansSevgi)    
          
FOTOĞRAF DOSTLARININ TARİHİ BULUŞMASI
tarih Tarih: 14.07.2008, 16:31 okunma Okunma: 5070
Yorumlar
Güzel ve hoş bir akşamdı. Marfod'un emekleri sonucu ortaya konan çalışmalar benim ve gelenlerin beğenisini fazlasıyla kazandı sanırım güleryüz ve samimiyetin hakim olduğu böyle bir geceyi bize yaşattığı için grubun kurucusu M.Kamil Dürüst'e ve diğer tüm MARFOD üyeleriyle geceye beni davet eden ve hoş sohpetiyle güzel bir akşam geçirmemizi sağlayan Ata Sevgiye teşekkürler
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: NEONLEVE'Marmaris'
İçinde yıllar önce tanıdyğım Halil Yaylalı isminin olmasy beni gururlandırdı. Hayat dolu olan sevgili Halil sana kucak dolusu selamlar
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: Vahide Demirbaş
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales