Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
FETHİYE SALI PAZARI 9 TEMMUZ’DA YETENEK PAZARI OLACAK
FETHİYE SALI PAZARI 9 TEMMUZ’DA YETENEK PAZARI OLACAK

              Muğla’nın Fethiye İlçesi, 7. Kez yetenek yarışmasına ev sahipliği yapacak. Tur Medya Ajans’ın kuruluşu olan Radyo Tur FM’in 15 . Kuruluş Yıldönümü kutlama etkinlikleri içerisinde yer alan Yetenek Fethiye Yarışması,  bu yıl 9 Temmuz’da yapılacak.
               Radyo Tur FM Genel Yayın Yönetmeni Saadet Ecehan artık geleneksel hale gelen yarışmanın önceki yıllarda Haziran ayında yapıldığına dikkat çekerek; “Bu yıl yaşadığımız 12 Haziran Genel Seçimleri ve yapılan sınavların yoğunluğundan, yarışmamızı Temmuz ayında yapmayı uygun gördük. Tüm Fethiyelilerin ve dışarıdan gelecek konuklarımızın ücretsiz olan etkinliğimize, büyük ilgi göstermesini bekliyoruz. Pop müziğin ünlü sesi Nil Özalp’in de sahne alacağı etkinliğimizde; Salı Pazarı, 9 Temmuz’da sanki bir yetenek pazarı olacak.  etkinliğimizde; şarkı, dans, özel yetenekler yarışmasının dışında ayrıca pasta yeme yarışması da yer alacak.” dedi.

                 Kapadokya Pastanesi,  Bravo Cassa Mobilya Mağazası,  İmza Giyim, Karlık Kuyumculuk ve Kalepark Restaurant’ın ana sponsorluğunda gerçekleşecek  yarışma sonrası
dereceye girenler; koltuk takımı, genç odası takımı, bisiklet, pırlanta yüzük, bulaşık makinası, digital fotoğraf makinası, halı, elektrikli süpürge ve saat gibi hediyeler kazanacak.
             Yarışmaya 18 yaş ve üstü kişiler, 1 Temmuz 2011’ tarihine kadar başvurabilecek ve ön elemeler, 3 Temmuz Pazar günü Fethiye Kültür Merkezi’nde yapılacak.
(AjansSevgi / Marmaris)
Yarışmaya katılmak isteyenler için Bilgi Tel:
(0252) 612 20 44 – 0506 951 17 31                         
                 http://www.turfm.com/

FETHİYE SALI PAZARI 9 TEMMUZ’DA YETENEK PAZARI OLACAK
tarih Tarih: 13.06.2011, 19:16 okunma Okunma: 2889
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales