Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ERKEKLER DİKKAT KADINLAR SPORU SEVDİ
ERKEKLER DİKKAT KADINLAR SPORU SEVDİ

                     İzmir’in Aliağa Belediyesi’nin, kadınlara özel başlattığı ücretsiz spor eğitimlerine ilgi, çığ gibi büyüyor.
              
 Helvacı Beldesi'ndeki spor eğitim programlarına katılan kadınlar, düzenledikleri etkinlikle pasta, börek, kek, sarma ve içeceklerden oluşan mini bir kokteylle Aliağa Belediye başkanı Turgut Oğuz’a teşekkür etti.

Ata Sevgi
                      Helvacılı sporcu kadınların verdiği kokteylde  Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz ile birlikte Bosna Hersek Fahri Konsolosu ve Karşıyaka eski Belediye Başkanı Ahmet Kemal Baysak, Belediye Başkan Yardımcıları Uğur Eren ve Münir Nurettin Bayrav, Özel Kalem Müdürü Özkan Kaçar, Halkla İlişkiler Sorumlusu Yücel Laçinel, Belediye Şirket Müdürü Uğur Kaçar da konuk oldu.
                    Aliağa Belediyesi Basın Müşaviri Ali Osman Karatekin’in bugün (29 Ocak 2012) verdiği bilgiye göre; Aliağa Belediyesi tarafından kentte Aliağa Belediyesi ENKA Kapalı Spor Salonu ve Helvacı Beldesi’nde Kapalı Spor Salonunda kadınlara yönelik bilinçli Spor eğitim programları düzenleniyor. Helvacı’da Eğitimler; Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 10.30–11.30 ve 12.00–13.00 saatleri arasında veriliyor. Programda, Aerobik, Plates, aletli aletsiz kondisyon çalışması, hafta içi 3 gün 2 kez uygulamalı  devam ediyor.
  
                        Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz, Aliağa’da hizmetleri sosyal belediyecilik anlayışıyla kentin dört bir yanında götürdüklerini dikkat çekerek, “Aliağa kent merkezi’nde ne yapıyorsak, Helvacı’ya ve diğer mahallelerimize de aynı hizmetleri götürüyoruz. Sağlıklı yaşam için sporun önemine inanıyorum. Helvacı’da yaşayan hanımların bilinçli spor yapmaları için öğretmen eşliğinde ücretsiz spor programları başlattık. Bu spor etkinliğine Hanımlarımız büyük bir ilgi gösterdi. Eğitimler büyük bir başarıyla sürüyor. Bugün, bu projenin başarıya ulaştığını görmekten büyük memnuniyet duyuyorum.” dedi.
(AjansSevgi / Marmaris)

______________________________   
Marmaris'ten dünyaya 
İŞ DÜNYASI REHBERİ
 ayrıntılar için lütfen linke tıklayınız.
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

ERKEKLER DİKKAT KADINLAR SPORU SEVDİ
tarih Tarih: 29.01.2012, 16:15 okunma Okunma: 3068
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales