Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ERDEMİR'DEN İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞ
ERDEMİR'DEN İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞ

ERDEMİR’DEN İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞ

Ata Sevgi / Aliağa

Yıllık 3 Milyon Ton düzeyinde ham çelik üretim kapasitesi ile halen Türkiye'nin en büyük demir çelik kuruluşu ve tek entegre yassı çelik üreticisi olan ERDEMİR, (Ereğli Demir ve Çelik Fab. T.A.Ş), ürün sipariş ve satışlarının yüzde 95’ini, Stok Satışların ise tamamını internet üzerinden “doğrudan satış” şekline dönüştürdü.

Aliağa Ticaret Odası’ndan Perşembe Günü ( 4 Eylül 2008)  alınan bilgiye göre; Uluslararası kalite standartlarında levha, sıcak ve soğuk haddelenmiş sac ile kalay,  krom ve çinko kaplamalı sac üreten ERDEMİR’in doğrudan satış yöntemi ile ilgili, oda üyelerini

 
bilgilendiren Aliağa Ticaret Odası Başkanı Adnan Saka, Ülkemizin önde gelen demir üreticilerinden ERDEMİR, bir süre önce yeniden yapılanma çalışması başlatarak, bölge müdürlüklerinin işlev ve çalışmalarında değişikliğe gitmiş, bu çalışmaların bir sonucu olarak ürün sipariş ve satışlarının yüzde 95’ini, Stok Satışların ise tamamını,  internet üzerinden satış (doğrudan satış) şekline dönüştürdü.

 Erdemir’in ürettiği ürünlere ihtiyaç duyan üyelerimiz www.erdemironline.com internet sitesine girerek işlemlerini başlatabilmektedir. Erdemir; Kalın Levha, Sıcak Haddelenmiş Rulo ve Sac,  Soğuk Haddelenmiş Rulo ve Sac, Galvanizli Rulo ve Sac, Kalay -Krom Kaplı Rulo ve Sac üretimi yapıyor.  Yeni uygulamaya göre; ERDEMİR ürünlerini almak isteyen üyelerimiz,  www.erdemironline.com internet sitesinden ücretsiz üye olarak bir kereliğine gerekli evrakları bölge Müdürlüğüne teslim ederek, internet üzerinden doğrudan ürün siparişi verebiliyor.

 İnternet sitesi vasıtasıyla Satın aldıkları ürünler ve vermiş oldukları siparişler hakkındaki detaylı bilgileri, gerçekleştirdikleri işlemlere ait finans bilgilerini, ürünlere ait fiyat ve teknik bilgileri içeren raporları takip edebilmektedirler. Müşteriler; özürlü ürün başvurularını kendileri yapıp takip edebilmekte, ürün taleplerini verebilmekte ve ERDEMİR tarafından açık artırma veya kapalı zarf ihaleleri ile satılmakta olan stoktaki ürünlere teklif vererek satın alabilmektedirler. Erdemir’in ürettiği ürünlere ihtiyaç duyan oda üyelerimiz; ürünlere ilişkin katalogları www.erdemironline.com veya www.alto.org.tr/erdemir.zip adresinden indirilebilecekler.” dedi. (AjansSevgi)

 

ERDEMİR'DEN İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞ
tarih Tarih: 07.09.2008, 16:55 okunma Okunma: 2749
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales