Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
EMRİN OLUR HATİCE ANA!..
EMRİN OLUR HATİCE ANA!..

EMRİN OLUR HATİCE ANA!..

Ata Sevgi / Marmaris

 İçmeler’in en yaşlısı Hatice Nine başkana talimatı verdi. 18-24 Mart Dünya Yaşlılar Haftası nedeniyle, beldenin en yaşlısı olan 91 yaşındaki  Hatice Kurnaz’ ı  evinde ziyaret eden  İçmeler Belediye Başkanı Yavuz Çokberkit, Hatice Nine’nin isteklerine karşılık; “ Emrin olur ana. “ dedi ve elini öperek hafta dolayısıyla bir plaket verdi.

Hatice Nine, ilerlemiş yaşına rağmen belediye başkanını görür görmez ayağa kalkıp başkanı kapıda karşıladı başkana geçmişteki anılarını anlattı. “Köy içinden geçen Mahmut Deresi’nin bir bölümüne yeni duvar yapılması ve içinin temizlenmesi gerekiyor. Şuna bir göz kulak ol başkan oğlum” diyen Hatice Nine’ye Başkan Çokberkit;  “Emrin olur Hatice Ana, sen içini rahat tut ana biz hepsini yapacağız merak etme. “ dedi. (Ajanssevgi)

 

 

 

EMRİN OLUR HATİCE ANA!..
tarih Tarih: 25.03.2008, 13:45 okunma Okunma: 1699
Yorumlar
yaş kemale erince neyleyeyim plaketi hele de benim yaşlı gözümün gördüklerini görmemezlikten gelen elden gelirse, ama ne yaparsın ki o insanda onu seçenlerden hatta en iyisi çünkü o temizlemesede en azından kirletmiyor, belki farkında ama önceliği farklı neyse bu konu uzar gider böyle. Sonuç olarak , büyüklerini bilen sayan vede seven herkese sevgi vede saygılar...
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: ilker Gül / Bursa
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales