Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
EKONOMİK KRİZE KARŞI İNDİRİM KAMPANYASI
EKONOMİK KRİZE KARŞI İNDİRİM KAMPANYASI

EKONOMİK KRİZE KARŞI

İNDİRİM KAMPANYASI

 

Ata Sevgi / Aliağa - İzmir

             Aliağa Ticaret Odası, ekonomik kriz sonucu piyasada oluşan durgunluğu aşmak amacıyla üyesi olan kuruluşların katılımıyla “indirim günleri” kampanyası başlatıyor. Kampanya kapsamında ürünlerinde belirledikleri indirimleri Aliağa Ticaret Odası’na bildiren esnafın bu indirimleri, Oda tarafından 20 bin adet basılacak ‘İndirim günleri’ broşürü ile ilçedeki tüm konutlara dağıtılacak. İndirim günleri insert’i Cumartesi ve Çarşamba günleri kurulan Halk Pazarlarında da açılacak stantlarla Aliağa halkına dağıtılacak.

            Aliağa Ticaret Odası Basın Müşaviri Ali Osman Karatekin’in dün (3 Nisan 2009) verdiği bilgiye göre; bugün başlayacak kampanya için  Aliağa Kapalı Pazaryeri’nde açılacak olan Halk Pazarında start verileceğini söyleyen Aliağa Ticaret Odası yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka, “Pazaryerinde açacağımız stand ile kampanyamıza katılan işyerlerinin indirimlerinin yer aldığı “İndirim günleri” kataloğumuz tüketicilere dağıtılacak. Devam eden günlerde de kampanya kapsamındaki indirimleri tüketicilere doğrudan ulaştıracağız” dedi.

Başkan Saka, ekonomik krizin, tüketicinin alışveriş eğilimlerini olumsuz etkilediğini ifade ederek, “İndirim günleri kampanyasını başlatarak hem Odamız üyesi esnaf ve ticaret erbabımıza fayda sağlamayı hem de vatandaşlarımızın istediği ürünleri daha uyguna alabilmesini amaçladık. Piyasada yaşanan durgunluğu aşmak ve piyasayı biraz olsun canlandırmak istedik. Kampanyamız; üyemiz olan işyerlerinin kendi belirledikleri indirim oranlarını odamıza yazılı olarak bildirmeleriyle oluşan bir indirim kataloğu hazırlayıp bunu ilçemizdeki tüm konutlara dağıtmayı içeriyor. Kampanyaya katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Tüketicilerimiz malı mevcut fiyatından daha ucuza alırken, üyemiz esnaf ve ticaret erbabımız ise işlerinde hareketlilik yaşayacak. Tüketiciyi sokağa çekerek her dalda faaliyet gösteren esnaf ve sektörün yararlanmasını istiyoruz. Kampanyada indirim oranları yüzde 10-50 arasında değişiyor. Ayrıca her mağazanın ve esnafın Odaya yazılı olarak bildirmesi koşuluyla kendi indirimini kendisinin belirlemesi konusunda da serbestlik getirdik” dedi. (AjansSevgi) 

EKONOMİK KRİZE KARŞI İNDİRİM KAMPANYASI
tarih Tarih: 04.04.2009, 15:37 okunma Okunma: 1514
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales