Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
EGE DANSLARI İSTANBUL'DA AMA KIRMAK DÖKMEK YASAK
EGE DANSLARI İSTANBUL'DA AMA KIRMAK DÖKMEK YASAK

EGE DANSLARI İSTANBUL’DA

AMA KIRMAK DÖKMEK YASAK

            FasaFisa, 18 Temmuz 2009 Cumartesi Akşamı Tarabya TORCH 'da . DJ Nurşen’in eşliğinde, dinlenen değil dans edilen müziklerle... Nurşen Bayburan  bu özel gece için Ege Müziklerinin, Sirtaki'lerin, Zeybek'lerin en seçme örneklerini hazırlıyor.
            Her zamanki gibi, bol dans var FasaFisa gecelerinde. En çok da Sirtaki ve Zeybetiko. Sirtaki'nin klasiğinden, modernize edilmiş hallerine, en külhani olanından, en coşkulu olanına. Türkiye ve Yunanistan da dahil olmak üzere, Dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz Sirtaki manzaraları var FasaFisa'nın dans pistinde.
Geceye giriş ücretsiz. İsteyen yemekli bir gece geçirebilir, isteyen sadece içki alabilir.
            FasaFisa'nın kapıları bütün dans okullarına, bütün gruplara açık. "Bizi Dans ve Müzik Birleştirecek" inancına sahip olan, Ege'nin o tarafına da bu tarafına da dost olan herkes FasaFisa gecelerine katılıp, kendilerine özel danslarını, sirtaki showlarını sergileyebilir. FasaFisa'da sadece kırmak ve dökmek yasak. Tabak kırmanın, bardak kırmanın ya da yerlere içki dökmenin dans olduğunu düşünen arkadaşlara FasaFisa 'nın dışındaki olağan tavernalar öneriliyor.
            Çat kapı da gelebilir rezervasyonda yapabilirsiniz. Bir “Alo “ demeniz en önde dans etmeniz için yeterli. Alo  0532 231 69 60 (AjansSevgi / Marmaris)
EGE DANSLARI İSTANBUL'DA AMA KIRMAK DÖKMEK YASAK
tarih Tarih: 13.07.2009, 03:13 okunma Okunma: 2059
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales