Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DİKKAT MUĞLA VALİLİĞİ’NDEN SEL UYARISI!
DİKKAT MUĞLA VALİLİĞİ’NDEN  SEL UYARISI!

                    Muğla Valiliği’nden yapılan duyuruda, bugün akşam saatlerinden itibaren itibaren, kuvvetli ve aşırı yağışlardan dolayı, özellikle sahil kesimlerinde sel ve taşkınlar olabileceğine dikkat çekilerek, yetkililer ve vatandaşlar uyarıldı.
            
Muğla Valiliği’nden bugün (24 Ocak 2011) Saat 16.59 ‘da yapılan açıklamada; “ Muğla İli (24/01/2011) akşam saatlerinden itibaren Balkanlar üzerinden gelen yağışlı sistemin etkisine girecektir. Yağışlar kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde görülecektir. Yağışların gece saatlerinden itibaren sahil ilçelerinde daha da kuvvetleneceği tahmin edilmektedir.
 Beklenen kuvvetli yağışlar ve eşlik eden fırtınamsı rüzgarların neden olabileceği sel, taşkın ve benzeri olumsuzluklara karşı vatandaşlarımızın ve yetkililerin tedbirli olmaları gerekmektedir. Yağışlı sistem çarşamba günü Muğla ilini terkedecektir.
                
Bu gece ve yarın rüzgar Bodrum - Kaş arasında Güneybatılı yönlerden 5 ila 7 zaman zaman 8 kuvvetinde (20 ila 33 zaman zaman 40 denizmili hızla esecek. Dalga yüksekliği 2,0 ila 3 zaman zaman 4 m. Dolayında olacak.
           
 Hava kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olacaktır. Fırtınaya ve kuvvetli yağışa karşı denizcilerimizin ve yetkililerin tedbirli olmaları gerekmektedir.” denildi. (AjansSevgi / Marmaris)
_________________________
2011 GENEL SEÇİMİ ÖNCESİ OYUNUZ HANGİ PARTİYE?
Oy kullanmak için lütfen linki tıklayınız .
http://www.marmarisbulten.com/anket.php

DİKKAT MUĞLA VALİLİĞİ’NDEN  SEL UYARISI!
tarih Tarih: 24.01.2011, 20:17 okunma Okunma: 1564
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales