Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DİKKAT MUĞLA KIYILARINDA YİNE FIRTINA VAR
DİKKAT MUĞLA KIYILARINDA YİNE FIRTINA VAR

                   “Fırtınalar koparsa kopsun, sürüklesin hepimizi!” demeyin, tedbirinizi alın!.. Sonra bize haber vermediniz amaa?!.” da demeyin…
       
            Muğla Valiliği’nden bugün (20 Ocak 2012) yapılan duyuruda;  yarın (21Ocak 2012)  sabah saatlerinden itibaren başlaması beklenen sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışın öğleden sonra etkisini daha da arttırması,  özellikle Muğla sahil  şeridinde gece geç saatlere kadar etkili olması beklenmektedir.Yağışla birlikte rüzgarın Batı ve Güneybatı yönlerden  zaman zaman fırtına şeklinde ( 50-70 km/h) esmesi beklenmektedir.
           
 Kuvvetli yağış ve Fırtınanın oluşturabileceği olumsuzluklara (sel, taşkın, çatı uçması ve yıldırım v.b) karşı vatandaşların ve yetkililerin tedbirli olmaları gerekmektedir.
   
            Bodrum - Kaş arası denizlerde yarın ( 21.01.2012 Cumartesi) Batı ve Güneybatıdan esmesi beklenen rüzgarın akşam saatlerinden itibaren 6 ila 8 kuvvetinde ve saatte 27 ila 40 denizmili hızla (50-75 km/h) esmesi bekleniyor.
           
Rüzgar 22Ocak 2012 Pazar günü  ilk saatlerden itibaren yön değiştirerek Kuzey ve Kuzeybatıdan, Pazar akşam geç saatlere kadar yine 6 ila 8 kuvvetinde ve saatte 27 ila 40 denizmili hızla (50-75 km/h) esecek.
            Dalga yüksekliği 2.0 ila 5.0 m civarında olacak. Hava çok bulutlu, zaman zaman kuvvetli olmak üzere sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Görüş mesafesi yağış anında 1 km civarında olacak. “ denildi. (AjansSevgi / Marmaris)

______________________________ 
Marmaris'ten dünyaya 
İŞ DÜNYASI REHBERİ
 ayrıntılar için lütfen linke tıklayınız.
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

DİKKAT MUĞLA KIYILARINDA YİNE FIRTINA VAR
tarih Tarih: 20.01.2012, 22:08 okunma Okunma: 1676
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales