Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DP TAŞERON DİYEN ESKİ İLÇE BAŞKANI BAĞIMSIZ ADAY
DP TAŞERON DİYEN ESKİ İLÇE BAŞKANI BAĞIMSIZ ADAY

                      Son 1 yıldır Demokrat Parti Marmaris ilçe başkanlığını yürüten Yasin Yıldırım; partisinin belediye başkan adayı olarak eski AK Partili Mustafa Karacan’ı açıklanması üzerine tepki göstererek; ”Demokrat Parti artık kimi siyasi partilerin taşeronu olmuştur.
                İlçe başkanlığım sürecinde DP Genel Merkezi ile mutabık alınan belediye başkan adaylığım kararı hiçe sayılmış, nasıl oluyorsa bu işler, daha düne kadar AK Partiyi savunan Mustafa Karacan aday gösterilmiştir.  O zaman ben de Marmaris için daha önce açıkladığım projelerimle, bu kez bağımsız olarak belediye başkanlığına adayım !
“ 

Ata Sevgi
            DP eski İlçe Başkanı Yasin Yıldırım bugün (27 Eylül 2013) daha önce DP İlçe Binası olan, kendi iş yerinde yaptığı açıklamada:”Bu gelişmelerin kaynağında ise Muğla il başkanlığı yönetiminin ve genel merkez yönetiminin Demokrat Parti’yi bazı siyasi partilerin taşeron partisi haline getirdiğini apaçık görüyoruz.
             Bununla ilgili bir çok örneğin son 5 yılda peş peşe olması ve bu olayların üzerine, geçtiğimiz seçimlerde AK partiden önce  belediye başkan aday adayı olup, sonrasında yine AK Parti Belediye Meclis Üyesi seçilen,  seçim sürecine girildiğinde yine beklediği AK Parti başkan adaylığı kabul edilmeyen o kızgınlıkla AK Parti’den istifa eden  Mustafa Karacan, DP Marmaris Belediye Başkan Adayı olarak açıklanmıştır.
           
Demokrat Parti artık kimi siyasi partilerin taşeronu olmuştur. İlçe başkanlığım sürecinde DP Genel Merkezi ile mutabık kalarak aldığımız belediye başkan adaylığım kararı hiçe sayılmış, nasıl oluyorsa bu işler, daha düne kadar AK Partiyi savunan Mustafa Karacan aday gösterilmiştir.
           
DP de son beş yıldır bu tarz oyunlar, sürekli oynanmaktadır. Seçtikleri adaylar çıkar amaçlı politik oyunlarıyla maalesef Demokrat Parti çizgisini bitirme noktasına getirmiştir. Sonuç olarak,  Demokrat Parti İl Teşkilatı ve Genel Merkezi,  DP’yi, AK Parti’nin taşeron partisi yapmıştır. O zaman ben de Marmaris için daha önce açıkladığım projelerimle, bu kez bağımsız olarak belediye başkanlığına adayım” dedi.  (AjansSevgi Marmaris)

BAYRAMI KUTLARKEN KAZANMAK İSTER MİSİNİZtıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/KURBAN_BAYRAMi_KUTLAMALARi_2013/
____________________________________
MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

DP TAŞERON DİYEN ESKİ İLÇE BAŞKANI BAĞIMSIZ ADAY
tarih Tarih: 27.09.2013, 14:59 okunma Okunma: 1543
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales