Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DERNEK YÖNETİCİLERİNE EĞİTİM SEMİNERİ
DERNEK YÖNETİCİLERİNE  EĞİTİM SEMİNERİ

DERNEK YÖNETİCİLERİNE  EĞİTİM SEMİNERİ

 

           Muğla Valiliği İl Dernekler Müdürlüğü’nce, Muğla il genelindeki derneklerinin yöneticilerine, uygulamadaki beraberliğin ve verimliliğin sağlanması, derneklerin topluma yararları konusunda hizmet içi eğitim seminerleri düzenleniyor.

 

            Muğla Valiliği’nden verilen bilgiye göre, demokrasimizin temel taşlarını oluşturan ve toplum yararına faaliyetlerini sürdüren derneklerin, yasa ve yönetmeliklerin doğrultusunda, etkin ve verimli bir şekilde çalışmalarını sürdürmeleri, dernekleşmenin yararları konusunda toplumun bilinçlendirilmesi ve bundan böyle dernek bildirimlerinin, e-posta yoluyla yapılacağı konusunda, dernek yöneticilerinin bilgilendirilmesi hedeflenerek, İl genelindeki dernek yöneticilerine yönelik olarak, 3 Mart 2008 - 9 Nisan 2008 tarihleri arasında hizmet içi eğitim seminerleri düzenlendi.

            Eğitim seminerleri kaymakamlıklarca belirlenecek  yerlerde; Datça 3 Mart, Ortaca 4 Mart, Köyceğiz 5 Mart, Dalaman 6 Mart, Yatağan ve Kavaklıdere 10 Mart, Marmaris 12 – 13 Mart, Fethiye 17 – 18 Mart, Milas 19 -20 Mart, Muğla Merkez ve Ula 24 Mart ve Bodum’ da  8 -9 Nisan ‘da yapılacak. (AjansSevgi)

DERNEK YÖNETİCİLERİNE  EĞİTİM SEMİNERİ
tarih Tarih: 27.02.2008, 17:04 okunma Okunma: 1796
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales