Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DENİZ DİBİNDE PARTİ VERMİŞLER(!)..
DENİZ DİBİNDE PARTİ VERMİŞLER(!)..

DENİZ DİBİNDE

PARTİ VERMİŞLER(!)..
 
 
 
Dünya yüzeyi yetmiyor çevre katliamı deniz dibinde de sürüyor!..
 
          Ata Sevgi / Marmaris

        Çevre ve Orman Bakanlığı’na bağlı Özel Çevre Koruma Kurumu’nca (ÖÇK)  yaptırılan “deniz dibi ve kıyı temizliği” programı sürüyor.

        Program çerçevesinde dün (25 Mayıs 2008) Marmaris’in Söğüt Köyü'nde yapılan çalışmalar korkunç gerçeği ortaya çıkardı. Deniz dibinden çıkarılan tonlarca atık arasında; araç lastikleri, akü, pet şişeler, konserve atıkları, sintine pompaları, halı, içki şişeleri, piller, radyo, kasetçalar ve televizyon, boşlarının yanında açılmamış bira şişeleri, rakı gibi atıkların çıkması, çalışmayı izleyenlerce” Deniz dibinde parti vermişler galiba!..” esprilerine neden oldu.

    
       ÖÇK Kurumu’nca görevlendirilen Başkent Dalış ve İlkyardım Merkezi (BADİM)’ e bağlı 12 kişilik dalgıç ekibi, Marmaris kıyılarında yaptığı deniz dibi ve kıyı temizliğini sürdürüyor.
       Erhan Öztürk başkanlığındaki ekip sırasıyla Çamlı Köyü, Bomcuk Koyu, Karaca Köyü, Ayın Koyu, Kargılı Koyu ve son olarak dün Söğüt Köyü’nde deniz ve kıyı temizliği yaptı. Özel İdare Marmaris İlçe Müdürü Hasan Sarıhan ev sahipliğinde çalışmalarını tamamlayan BADİM Ekibi, 7 – 8  Haziran tarihlerinde de Ortaca ve Köyceğiz'de deniz temizleme çalışmasını sürdürecek. ( AjansSevgi)

 

DENİZ DİBİNDE PARTİ VERMİŞLER(!)..
tarih Tarih: 26.05.2008, 22:37 okunma Okunma: 2632
Yorumlar
Yazık ey insan evladı yazık ki kime yazık tabiki sana yazık, nedir bu hal böyle nereye gider diye düşünmedin mi hiç! Bizdeki özenti hep yanlış olmuştur zaten, Japonyada da dolgu ile hava alanı yapıldı ya bizim şaşkınlarda özendi heralde. Çalışma arkadaşlarımı da emeklerinden vede sabırlarından dolayı kutluyoırum, saygılar.
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: ilker gül Bursa
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales