Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
CUMARTESİ GECESİNİN PARLAYAN YILDIZI ANN MARIE DAVID
CUMARTESİ GECESİNİN PARLAYAN YILDIZI ANN MARIE DAVID

Ata Sevgi
            
Serap Yenici'nin Cine 5 TV’de, Cumartesi akşamları sunduğu Yıldızlar Gece Parlar programın bu haftaki konuğu,  Eurovision Şarkı Yarışması’nın 1973 Yılı 1.si ve 1979 Yılı 3.sü dünyaca ünlü sanatçı Anne Marie David olacak.
           
 1973 yılında Lüksemburg adına yarıştığı Eurovision da,  “Tu tereceoinnatras” adlı şarkısıyla 1.nci olan Anne Marie David, 1979 yılında da Fransa adına yarışarak, 3. Olmuştu.  Ann Marie David’e 1.lik getiren şarkı, sonrasında ünlü sanatçımız Nilüfer tarafından “ Göreceksin” adıyla, Türkçe  seslendirilerek 70’yılların unutulmaz şarkıları arasına girmişti. 80’li yıllarda sık sık Türkiye’ye gelen Ann Marie David, o yıllarda, ülkemizde de çok tanınan bir sanatçı olmuştu.
            Ann Marie David, İzmirli Müzikolog ve Ses Sanatçısı Serap Yenici’nin Cine 5 TV’de  sunduğu “Yıldızlar Gece Parlar”adlı programın bu haftaki konuğu.
25 Haziran Cumartesi akşamı Saat 22.30’da,  Erkan Özerman ile birlikte  Serap Yenici'nin sorularını yanıtlayacak olan  sanatçı, Türkiye'deki projelerini anlatacak.

  
               Çekimler sonrası WAFA As başkanı Figen Çakmak ve Yenici ile İstanbul'da keyifli saatler geçiren Ann Marie David, uzun süre uzak kaldığı İstanbul’la hasret giderdi.
(AjansSevgi / Marmaris)

CUMARTESİ GECESİNİN PARLAYAN YILDIZI ANN MARIE DAVID
tarih Tarih: 24.06.2011, 02:51 okunma Okunma: 2695
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales