Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
COŞKUN İTİRAZ ETTİ TEMA PARK İHALESİ İPTAL EDİLDİ
COŞKUN İTİRAZ ETTİ TEMA PARK İHALESİ İPTAL EDİLDİ

                      Marmaris Belediyesi 27 Kasım’da yaptığı  5 Milyon TL’lik TEMA Park ihalesini, ihale katılımcılarından Önder Coşkun’un itirazı sonrası iptal etti.
            İhalede Türkiye’nin en büyük lunapark işletmecisi kabul edilen Ankara’dan İlhan Gerim Ticaret ve İzmir Enternasyonal Fuarı’nın 40 yıldır eğlence lunapark işini yapan Önder Coşkun, şartnamede yer alan kimi maddeler öne sürülerek, ihale komisyonunca
zarfları açılmadan ihale dışı bırakılmışlardı.
Ata Sevgi
                    Marmaris Belediyesi’nde Kapalı zarf usulüyle  27 Kasım’da yapılan ihalede; katılımcı 3 firmadan, İlhan Gerim Ticaret ve Önder Coşkun, eksik evrak gerekçesiyle zarfları açılmadan ihale dışı bırakılırmış ve  4.125.000.00 TL (dört milyon yüz yirmi beş bin Türk Lirası) bedelli  İhale, 5 Milyon TL teklif veren Mert Lunapark firmasında kalmıştı.
                   Sonrasında   İEF Luna Park İşletmecisi Önder Coşkun: ihalenin tamamen hukuk dışı ve kişiye özel hazırlanmış olduğu iddiasıyla yasal haklarını kullanacağını açıklamıştı. Coşkun, 4 Aralık tarihli itiraz müracaatını Marmaris Belediyesi’ne iletti.
                          
Bugün (12 Aralık 2013) Marmaris Belediyesi’nden yapılan açıklamada, ilgili ihalenin iptal edildiği belirtilerek; “27.11.2013 tarihinde Belediye Encümeni tarafından yapılan Tema Park Yapılması ve İşletilmesi Amacı ile Gayri Ayni Hak Tesisi ihalesine, ihale süreci içerisinde yapılan itirazların ihale sürecini uzatabileceği, bu sürecin idari şartnamenin 36.1. maddesi uyarınca ihaleyi alan firmaya iş yeri tesliminden itibaren verilen 7 aylık iş bitirme süresinin eklenmesiyle sözkonusu TEMA PARK (deniz ve denizcilik unsurlarını barındıran eğlence amaçlı tesis) yapım işini turizm sezonu öncesinde bitirmenin mümkün olmaması nedeniyle Tema Park Yapılması ve İşletilmesi Amacı ile Gayri Ayni Hak Tesisi ihalesinin oybirliğiyle iptal edilmesine karar verilmiştir. Marmaris Belediyesi olarak, yoğun turist akışı yaşanan bir bölgede turizm sezonu boyunca oluşabilecek rahatsız edici görüntülere de yer vermemek amacıyla özellikle gençlere ve çocuklara yönelik olarak düşünülen bu alanımızla ilgili proje ileride yeniden ele alınacak ve halkımızın hizmetine sunulacaktır.” denildi
. (AjansSevgi Marmaris)
YENİ YILA KAZANARAK GİRMEK
İSTER MİSİNİZ?.. Tıklayın!

http://www.marmarisbulten.com/Haber/YENi_YiL_KUTLAMALARi_2014/

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE
 
ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

COŞKUN İTİRAZ ETTİ TEMA PARK İHALESİ İPTAL EDİLDİ
tarih Tarih: 12.12.2013, 18:00 okunma Okunma: 2280
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales