Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
CHP VE AKP’NİN DÜĞÜN AÇILIMI
CHP VE AKP’NİN DÜĞÜN AÇILIMI

                 Marmaris’in tanınmış esnaflarından halıcı Mehmet Başoğlu’nun oğlu İsmail Başoğlu’nun Kavaklıdere’nin Menteşe Beldesi’nde dün (2 Aralık 2009)  yapılan düğünü, ilginç bir buluşmaya sahne oldu. 

Ata Sevgi


                     Düğün davetlilerinden CHP Marmaris İlçe Başkanı Yamaç Kaya ve Marmaris ve Bodrum’da çeyiz mağazaları bulunan Menteşe’nin AKP’li Belediye Başkanı Mesut Karataş, Menteşe Belde Kahvesi'nde bir araya geldiler.
              Kavaklıdere CHP İlçe Başkanı Mehmet Gülhan, CHP Menteşe Belde Başkanı Kamber Örer, CHP Marmaris İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Turhan ve CHP İl Disiplin Kurulu Üyesi Tevfik Kahraman’ında katıldığı sohbet buluşmasında, siyasetten çok hal hatır sohbetleri yapıldı. 

TEKRARI OLMAYAN GÜNDE…

            Hürmet - Veli Eskici çiftinin kızı Zeliha ile Ayşe - Mehmet Başoğluçiftinin oğlu İsmail; Yaşama dair ne varsa, her anında birlikte olmaya karar verdik. Bu tekrarı olmayan günde bizlerle olmanız, bize ayrı bir mutluluk verecektir.”  dedikleri davet sonrası, yaklaşık 400 kişinin katıldığı bir düğün töreniyle, aile olmanın mutluluğunu paylaştılar. (AjansSevgi / Marmaris)

CHP VE AKP’NİN DÜĞÜN AÇILIMI
tarih Tarih: 03.12.2009, 18:51 okunma Okunma: 4140
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales