Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
CHP TÜRKİYE GENÇLİĞİ DESTEK İÇİN MARMARİS’TE
CHP TÜRKİYE GENÇLİĞİ DESTEK İÇİN MARMARİS’TE

                          CHP Marmaris İlçe Gençlik Kolu Başkanı Erkan Üstün’ün,  AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Kadem Mete tarafından, Türk olmadığı ve sahte kimlik kullandığı suçlanmasına  karşı, bir destekte CHP Genel Merkezi’nden geldi.

Ata Sevgi
            Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nazlı Kiran ve Ege Bölgesi Örgütten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Işık, Muğla İl Başkanı Mahir Akgül ve Bodrum, Milas, Köyceğiz, Ortaca, Datça Gençlik Kolları başkanları CHP  Marmaris İlçe Başkanlığı’nda, birlik beraberlik ve Üstün’e destek mesajı verdiler.
            CHP Muğla İl Başkanı Mustafa Öztürk ve Marmaris İlçe Başkanı Candan Yürekli’nin de katıldığı, Pazar günü (17 Kasım 2013) gerçekleşen toplantıda söz alan Kiran ve Işık:” Eleştiri ve hakaret arasında derin farklar vardır. Siyaset yapmak sadece ideolojiyle olmaz, yanında mutlaka vicdan gerekir. AKP İlçe Başkanı Mete’nin bu çirkin hakaret dolu ithamlarını kınıyor, arkadaşımız Erkan Üstün’ün sonuna kadar yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Konu yargıya taşındığı için daha fazla bir şey söylemek istemiyoruz.” dediler. (AjansSevgi Marmaris)

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!..http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

CHP TÜRKİYE GENÇLİĞİ DESTEK İÇİN MARMARİS’TE
tarih Tarih: 19.11.2013, 22:23 okunma Okunma: 1862
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales