Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
CHP' NİN CHPLİLERİN SUÇU NE?
CHP' NİN CHPLİLERİN SUÇU NE?

          CHP’ NİN CHP’LİLERİN SUÇU NE?

GÜNCELİTE (Özel) - Ata Sevgi

             Bugün (2 Ağustos 2008 Cumartesi) Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris İlçe Danışma Kurulu, İçmeler Beldesi’nde Belediye Başkanı Yavuz Çokberkit’in de katıldığı bir bilgilendirme toplantısı yaptı, yerel seçimlerde aday belirleme şeklinin görüşülmesiyle ilgili.  Her ne kadar Parti Genel Merkezi’nin seçimden 3 ay öncesine kadar aday belirlenmesi yapılmayacak, genelgesine rağmen. (Sanırım AKP ‘nin Kapatılma Davası görüşülmeden önce, beklenilen bir erken seçim olasılığına karşılık, ilçe yönetimince alınan bir karar sonrası)

Ve bir gün öncesinden (dün) basını da ( ben dahil) davet ettikleri toplantı, basına kapalıymış(?)..

Neden davet ettiniz?” soruma karşılık;

___ “Sen geç kaldın, toplantının başında basından gelen arkadaşlar çekimlerini yaptılar, gittiler. Toplantı basına kapalı!..( Bu arada salon; diğer gelen gidenlere açık, artık partili olduklarını nasıl anlıyorlarsa, kimseye sorgu yok(?)..)

Ben inanmıyorum, yıllardır bildiğimiz, ki basının davet edildiği CHP toplantılarında böyle bir uygulama hatırlamıyorum, üstelik kapıdan giren herkese açık olan bir toplantı…

Peki doğrusu ne olmalıydı?

Madem parti içi aile toplantınız; basın çağrılmaz, sonrasında yapacağınız ikinci bir basın toplantısıyla basına bilgi de verirdiniz, bol bol fotoğraf ta çektirirdiniz!..

Yoksa fotoğrafçı çağıralım hatırası kalır diye düşünüp, yanlışlıkla mı basını çağırdınız Sayın CHP Marmaris İlçe Yöneticileri?

Açıklayabilir misiniz, sizin bu keyfi davranışınız, Halka açık, şeffaf, demokrat CHP’ nin anlayışıyla bağdaşıyor mu?..

Bu arada; diğer partilerden ya da bağımsız aday olmayı düşünenlere müjde gibi bir haber!..

İçmeler CHP’de, daha şimdiden o kadar çok belediye başkan  adayı var ki, benim bildiğim en az 4 kişi. Belkide yapmaya mecbur kaldıkları bu toplantının ana konusu buydu, siz ne dersiniz?..

 

 

CHP' NİN CHPLİLERİN SUÇU NE?
tarih Tarih: 02.08.2008, 23:22 okunma Okunma: 1902
Yorumlar
CHP nde yerel yönetimlere özgü bir takım kumpasların önüne geçilememesi devam ettikçe bu olay hem hala hazırda olduğu gibi halkın önyargısına sebep olacak-mesela daha kendlerini yöetemiyorlar ya da basınla bile ilişki kuramıyorlar v.s gibi. diye ve hem de bu kişi ve olaylar merkezi direk olarak etkilediği için parti sistemi kendiliğinden zarar görücektir.Dışarıdan gelen etmenler, ülkesel zorluklarla başetmek şöyle dursun parti içerisinde belli bir istikrar olmazsa kim neye neden inanıp oy versin ki?
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: Feyza Avcı
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales