Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
CHP MARMARİS SEÇMENİNDEN ENDİŞELİ BEKLEYİŞ
CHP MARMARİS SEÇMENİNDEN ENDİŞELİ BEKLEYİŞ

                    Belediye Başkanı Ali Acar’ın atanmasını istiyoruz diyen CHP Muğla İl Başkanı Öztürk: “CHP Marmaris belediye başkan adayı için üyelere sorulmayacak, aday kamuoyu (anket) yoklaması adı altında (?) atama ile belirlenecek.”
Ata Sevgi

                       Önümüzdeki yıl 30 mart’ta yapılacak yerel seçimlerde;  CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı’nın belirlenmesi için, düne kadar üye bazında ön seçim yada eğilim yoklaması yapılacağı beklentisi içinde olan Marmarisli CHP’li seçmenlerin umutları, suya düştü.
                       Daha öncesinde bize yaptığı açıklamada; CHP Genel Merkezi’ne ön seçim için 17 Kasım için müracaat ettiklerini ama genel merkezin, “17 Kasım erken olur ama 24 Kasım için olabilir.” dediğini dile getiren Muğla İl Başkanı Öztürk ayrıca kendisinin ve il yönetimin açık açık Ali Acar’dan yana taraf olduklarını söylemişti.
                       Dün  (17 Kasım 2013) CHP Marmaris İlçe Başkanlığı’nda basın mensuplarıyla buluşan İl Başkanı Öztürk yaptığı son açıklamada bu kez de partili belediye başkanı olan yerlerde ön seçim olmayacağını, anlaşma yapılan iki bağımsız anket kuruluşuyla kamuoyu yoklaması yapılarak, Marmaris adayının belirleneceğini söyledi.
                       Kamuoyu yoklaması paralelinde, yine de üyelerin katılacağı bir eğilim yoklaması - ön seçim yapılmasından neden kaçınldığını sorduğumuz Öztürk bu kez de; ; “ Adaylık müracaatının son günü olan 3 Eylül öncesinde  Marmaris için tek aday vardı ve biz o tarihten önce Marmaris İlçe Örgütümüz’ün görüşleri doğrultusunda, Belediye Başkanı Ali Acar’ın tek aday olarak atanması isteğimizi CHP Genel Merkezi’ne bildirmiştik. Şimdi ise Mehmet Baysal’ın o tarihte adaylık müracaatıyla, iki adayımız var. Parti meclisinin kararına göre, belediye başkanımızın olmadığı yerlerde ön seçim yapılacak, Marmaris’te olduğu gibi başkanımız olan yerlerde de anlaşma yapılan iki bağımsız anket kuruluşuyla kamuoyu yoklaması yapılarak adaylar belirlenecek.” dedi. (AjansSevgi Marmaris)

CHP MARMARİS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLMALI?
AnketTıklayın! 
http://www.marmarisbulten.com/Anket/MARMARiS_CHP_iciN_ON_SEciM_ANKETi/

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!..http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

CHP MARMARİS SEÇMENİNDEN ENDİŞELİ BEKLEYİŞ
tarih Tarih: 18.11.2013, 23:28 okunma Okunma: 1870
Yorumlar
konuşmanın tamamı burda öyle birşey yok ..herkes çok rahat...en hayırlı hangi adaysa o olacak diyor ali dedim ama o zaman başka aday adayı yoktu.... şimdi anketlere bakacaklar diyor https://www.facebook.com/photo.php?v=638969716166244&set=vb.100001596649537&type=2&theater

(Ahmet Emre Toprak DİKKAT: Haberde daha öncesinde deniliyor, ... ön yargılarını hüküm gibi anlatma istersen. Ara Öztürk başkanı sor bakalım, Ata Sevgi ye ne söylemiştin daha önce diye?... Hatta Sayın Mehmet Baysal la iilgili görüşlerini de açık açık söyledi Öztürk, o haber için de biraz sabırlı ol 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde okursun. Halk ta anlar kim öğretmen kim öğrenci... İYİ AKŞAMLAR SEVGİLİ ARKADAŞIM... Bülten Gazetesi)
Tarih: 20.11.2013 - 17:53 | Gönderen: ahmet emre toprak
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales