Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA’YA DAHA ÇOK İNGİLİZ TURİST BEKLENİYOR
MUĞLA’YA DAHA ÇOK İNGİLİZ TURİST BEKLENİYOR

                   İngiliz havayolu şirketi British Airways; 2015 yaz döneminde Dalaman'ın da dahil olduğu 5 yeni noktaya uçuşlar başlatacak. Nisan 2015'de başlaması planlanan Dalaman uçuşları, haftanın dört günü gerçekleştirilecek.
             ATM Dalaman Dış Hatlar Genel Müdürü Hamdi Güvenç konu ile ilgili yaptığı açıklamada;

              “British Airways ile görüşmelerimiz geçen sene başladı. Bu görüşmeler sonucunda bu sene için charter seferler düzenlemeye başladılar. 2015 yılında bölgemize tarifeli seferler yapmaları için görüşmelerimiz hali hazırda sürüyordu. ATM Dalaman Havalimanı olarak British Airways ile işbirliğimiz güçlenerek sürecek. Yaşanan süreçte büyük çaba sarf eden British Airways’in Marketing Direktörü Jane Whittle Hanımefendiye teşekkür ediyorum.
             British Airways bir marka ve ulusal bayrak taşıyıcısı. Onların, buraya uçması demek İngilizlerin bölgemize ilgisini daha da artıracak. Bölgede yaşayan çok sayıda İngiliz vatandaşı var. Onları da sevindirecek bir gelişme.  British Airways’in başlatacağı uçuşlar bölge turizminin gelecekte ivme kazanmasını sağlayacak. Bu nedenle ATM Dalaman Havalimanının bu hamlesi Türk turizmi ve Muğla açısından  büyük başarı. ATM Dalaman Havalimanı bu girişimiyle Muğla’nın tanıtımına ve bölge turizme ciddi katkı sağlıyor.” dedi. (Ata SEVGİ – AjansSevgi Marmaris)
______________________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
         KAZANMAK SİZDEN!..
 Tıklayın
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MUSTERiLERiNiZ_SiZE_BiZiMLE_ULASiYOR/

MUĞLA’YA DAHA ÇOK İNGİLİZ TURİST BEKLENİYOR
tarih Tarih: 19.05.2014, 16:05 okunma Okunma: 1213
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales