Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BİZİM TEMEL’İN ÇİFTE MEZUNİYET MUTLULUĞU
BİZİM TEMEL’İN ÇİFTE MEZUNİYET MUTLULUĞU

             Neden bizim Temel?.. Çünkü O Marmaris’te günlük yayımlanan  Gündem Gazetesi Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni. Hatta kimine göre de, siyasetin içinde olduğu için Temel Reis…
            
Meslektaşımız Temel Irmak’ın büyük kızı Sündüz Irmak Nurettin Gençalioğlu Anadolu Lisesi’den, küçük kızı Gökçe de Özel Ufuk Koleji İlköğretim Okulu bölümünden başarıyla mezun oldu.

Ata Sevgi
                     Marmarisliler’in yakından tanıdığı Gazeteci arkadaşımız Temel Irmak, eşi Hatice Irmak’la birlikte çocuklarının mezuniyet gururunu yaşadı, diploma töreninde duygulandı.
                     Özleminde olan okuma sevincini kızlarında yaşadığına dikkat çeken Temel Irmak, “Medya ve siyaset’in birebir içinde yoğun işleri olan bir baba olduğum halde, çocuklarımı özellikle medyanın vereceği olumlu ve olumsuz etkilerden uzak tutarak büyüttüm. Onlar da kendi sorumluluklarını iyi kavrayarak başarılı öğrenci olma yolunda ellerinden geleni yaparak, ilerdiler. Ben ortaokulu dışarıdan bitirdim, liseyi de bitirmek üzereyim. O yüzden eğitim ve öğretimin insan hayatında ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyorum. Bunun eksikliğini hissetmedim desem yalan olur. İşte bu nedenle çocuklarıma daima eğitim ve öğretimin önemini aşılamaya çalıştım. Onlar da beni anladılar ki derslerine çalıştılar, bizi bu konuda hiç üzmediler ve başarılı oldular. Çocuklarımı Marmaris’in rahat ortamına bırakmayarak, gerek maneviyatlarını güçlendirmeleri ve gerekse eğitimlerini eksiksiz alabilmeleri için elimizden geleni eşim Hatice hanımla yaptık ve yapacağız. Onların başarısında öğretmenlerinin büyük payı olduğunu biliyorum ve tüm eğitimcilere de teşekkür ediyorum.” dedi.
BABA ALAYLI GAZETECİ KIZI AKADEMİSYEN OLACAK
            
Liseyi başarıyla bitiren büyük kızı Sündüz Irmak’ın, baba mesleğini sürdürmek istediğini söyleyen Irmak, “Sündüz şimdi heyecanla üniversite ikinci basamak sınavını bekliyor. Basın, yayın dalında eğitim almak istiyor. Bu Sündüz’ün kendi seçimi. Ben aslında Kamu Yönetimi okumasını ve ileride O’nu bir Kaymakam veya bir Vali olarak görmeyi tercih ederdim. Ama kendisi basın, yayın okumak isteğinde ısrar edince onun bu kararına karşı çıkmadım. Çünkü inanıyorum ki insan sevdiği meslekte mutlu çalışıyor ve başarıya daha kolay ulaşıyor. Sonuçta seçimiyle ilgili Sündüz’e tek önerim, medyanın tüm dallarını içeren bir dalda eğitim alması yönünde oldu. Başarılı olacağına inanıyorum. Yakın tarihte gerçekleşecek olan üniversite sınavlarında tüm çocuklarımıza şimdiden başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. (AjansSevgi / Marmaris)

BİZİM TEMEL’İN ÇİFTE MEZUNİYET MUTLULUĞU
tarih Tarih: 17.06.2011, 16:12 okunma Okunma: 2538
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales