Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
Bahçeli'yi Marmaris'te 1500 Kişi Karşıladı
Bahçeli'yi Marmaris'te 1500 Kişi Karşıladı

                BAHÇELİ: AK Parti demek, tek adam anlayışı demek!..
            Marmaris bu kez, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ağırladı.
            MHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Zafer Alkan’ın seçim ofisi açılışını yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yaklaşık 1500 partili tarafından karşılandı.

Ata SEVGİ
                Dün Marmaris’e gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli; beraberinde MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz ve Muğla Milletvekili ve MHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdoğan’la birlikte, Marmaris Belediye Başkan Adayı Zafer Alkan’ın seçim ofisinin açılışını yaptı.
               Yaklaşık 1500 partili tarafından karşılanan Bahçeli yaptığı konuşmada; “Her gün cinayet olayları, her gün kadına şiddet. Türkiye bu durumun üzerinde özenle durmak zorundadır. AK Parti, tek başına iktidar ve bu sorunu çözmelidir. Sosyal psikologlarla, toplumsal anlaşmalarla, her aileye sahip çıkarak her yuvaya el uzatarak bu şiddeti ortadan kaldırmak zorundadır. Medya sahiplerine sesleniyorum: Evinizde huzurlu olabilirsiniz ama bir ailenin faciasını sabahtan akşama kadar tekrar tekrar göstermekten sen ne haz duyuyorsun? Her gün televizyonda kadına şiddet ve aile faciası gösterir sen, insanın aklına bunları düşürürsen bu millete yazık olur, bu aileye yazık olur. Haber değeri varsa birkaç cümle ile ver geç!
             
Büyükşehir’i Mehmet Erdoğan’la, Marmaris’i de Zafer’le, zaferle sonuçlandıracağız. Bu seçimler milletimizin geleceğini yakından ilgilendiriyor. Herkesin sandığa gitmesi gerekiyor.  Adalet ve Kalkınma Partisi, milletimizin kendisine vermiş olduğu bu büyük desteği tam hazmedememiş, kabullenememiş, her şeyi kendisinin çalışmasına bağlı kılarak ‘tek adam’ rolü ile Türkiye’yi yönetmeye kalkmıştır. Fakat anlaşılmayan bir konu var, Türkiye’de 76 milyon vatandaşımız yaşamaktadır. 780 bin kilometre kare toprak alanı üzerinde doğulusu, batılısı, kuzeylisi, güneylisiyle birlikte bu aziz milletin aziz evlatları olarak, hayatlarını sürdürmenin gayretleri içerisindedir. Bu milletin diriliği ve birliği önemlidir.  Bu milletin 1000 yıllık kardeşliği önemlidir. Bu milleti ayırmaya, bu milleti bölmeye, teşebbüs edebilecek bütün davranışlar, bu milleti oluşturan her ferdi çok rahatsız etmektedir. Türkiye’yi, birbirlerine karşı husumet haline sokmak, doğru yaklaşımlar değildir. O sebepten dolayı, Sayın Recep Tayyip Erdoğan ne akla hizmet ediyorsa, kendisine hiç soran yok, öğrenmek isteyen yok, kalkmış 36 etnik unsurla sürekli Türkiye’yi meşgul etmektedir. Özellikle Adalet ve Kalkınma Partisi’ne oy veren kardeşlerimiz bu 36 etnik unsurun neden söylendiğini Recep Tayyip Erdoğan Bey’e sormaları lazım. “ dedi.
            Geceyi Martı Resort Hotel’de geçiren Bahçeli; 200 kişinin katıldığı yemekte, partilileri ile basına kapalı bir toplantı yaptı. (AjansSevgi Marmaris)

Marmaris ve Tüm Ege'de Her gün bir Yenigün! 
Gazete bayinizden istemeyi unutmayınız!...

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE
ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

Bahçeli'yi Marmaris'te 1500 Kişi Karşıladı
tarih Tarih: 16.02.2014, 15:50 okunma Okunma: 1229
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales