Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BU GECE KADİR GECESİ 2012
BU GECE KADİR GECESİ 2012

            Muğla Valiliği'nden bugün yapılan açıklamaya göre, Muğla İl Müftüsü Hasan Başiş, bu gece kutlanacak olan Kadir Gecesi  ile ilgili tebrik mesajı yayımladı.
              Müftü Başiş  mesajında:” 14 Ağustos Salı’yı Çarşamba’ya bağlayan gece Kadir Gecesine ulaşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşayacağız
. Yüce Kitabımızda “Bin aydan daha hayırlı” (Kadr,97/1-8) olduğu bildirilen Kadir Gecesi, insanlık için kurtuluş reçetesi olan Kur’an’ın indirilmeye başlandığı, esenliğin bütün dünyaya kuşattığı, dua ve tevbelerin kabul edildiği bir kutlu gecedir.
            Kadir Gecesini diğer bütün zaman dilimlerinden üstün kılan özellik, bütün insanlık için hidayet rehberi olan Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerimi bu gecede indirilmeye başlanmış olmasıdır.     Mükâfatların sınırsız olarak verildiği
Kadir Gecesi, kendimize dönerek gaflet içinde geçirmiş olduğumuz günleri sorgulama, unutarak ve bilmeyerek işlediğimiz hatalara tövbe etme ve af dileme, bir daha yapmama kararlılığımızı Yüce Yaratıcımızın sonsuz rahmet ve mağfireti umarak yenileme, aramızdaki sevgi ve bağışlamanın hepimizi kucaklaması için bu yolda yeni adımlar atma zamanıdır.
            Bu duygu ve düşüncelerle başta ülkemiz ve gönül coğrafyamız olmak üzere bütün İslâm âleminin ve aziz milletimizin değerli Muğlalı hemşerilerimizin Kadir Gecelerini en güzel dilek ve duygularla tebrik ediyor; Kadir Gecesinin feyz ve bereketinden hepimizin nasipdâr olabilmesini, dua ve niyazlarımızın kabul edilmesini, topyekûn İslâm dünyasının içinden geçmekte olduğu zorlu süreçten bir an evvel kurtulmasını, Ramazan Bayramına sağlık, afiyet içerisinde huzur ve mutlulukla erişebilmeyi Cenâb-ı Mevlâ’dan niyaz ediyorum.”  dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

Marmaris'ten dünyaya İŞ DÜNYASI REHBERİ 
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiS_iS_DUNYASi_ve_KAMU_KURUMLARi_REHBERi/

BU GECE KADİR GECESİ 2012
tarih Tarih: 14.08.2012, 17:02 okunma Okunma: 1316
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales