Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BÜLTEN 8. AYINDA 3. SEVGİLİYİ VE 6.KANKAYI BULDU
BÜLTEN 8. AYINDA 3. SEVGİLİYİ VE 6.KANKAYI BULDU

Ata Sevgi
                     AjansSevgi - Bülten Gazetesi’nin uğuru, maskotumuz Bülten 18 Aralık 2010’da 8. ayını doldurdu.  Ailemize katılalı 6 ay olan Bülten, 8. Ayında, artık ergen bir delikanlı olduğunu ispatlarcasına ve “Her ay yeni bir sevgili” dercesine, bu kez aynı mahalleden 3. sevgili adayı, henüz 3 aylık olan, çıtır Alman Kurdu Ateş’le flört etmeye başladı.
 
            
Marmaris sokaklarında gün geçtikçe hayran sayısını artıran Bülten, kendisine 6. Kankası olarak’ta;  annesi İngiliz babası Türk Özel Ufuk Koleji öğrencisi, 9 yaşındaki Yasmin Uzal’ı seçti.


               
Kimi zaman Marmaris sahilinde,  kimi zamanda caddelerde buluşan; aralarından su bile sızmayan Bülten ve Yasmin, hayran bakışlar arasında Türkçe İngilizce karşılıklı sohbete dalıyorlar.Nasıl olur demeyin!.. Bülten, iyi bir gazeteci köpeği olma sorumluluğuyla, Türkçe’nin yanında İngilizce de öğreniyor. ( AjansSevgi / Marmaris)

              
Uğurumuz Bülten’in, ailemize katıldığı 20 Haziran 2010 tarihinden bugüne kadar geçen zamanda; gerekli tıbbi bakımını yaparak, bugünlere sağlıklı gelmesinde büyük katkısı olan, Veteriner Hekim Alev Baltacıgil ve PATİ Veteriner Kliniği’ne de teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bilgi için: Pati Veteriner Kliniği Tel (0252)  413 36 36 Marmaris “

BÜLTEN 8. AYINDA 3. SEVGİLİYİ VE 6.KANKAYI BULDU
tarih Tarih: 19.12.2010, 00:16 okunma Okunma: 3181
Yorumlar
çok tatlı maşallah.. kocaman oldu yaşlandın bülten.. kızımıda kaçırdın...
Tarih: 19.12.2010 - 02:11 | Gönderen: esra yılmaz
Canım benim yaa... nasıl cici bir dostsun sen öyle ,masum bakışlı ,oyunbaz... hayran kalmamak imkansız . seni seviyoruz ,sevgiler...
Tarih: 20.12.2010 - 00:59 | Gönderen: mehtap başkaya
Kizimla bir kere daha gurur duydum.Resimdeki kizin babasiyim.Iyiki cocugumu yetistirirken insan sevgisi yaninda hayvan sevgisini de onemini ogretmisim.Buradan bir kere daha kizimi dunyada her seyden daha cok sevdigimi yazmak istiyorum,ayrica yerel gazetemize duyarliligindan dolayi tesekkur ediyor basarilarinizin devamini diliyorum..
Huseyin UZAL
Tarih: 11.12.2011 - 19:22 | Gönderen: Huseyin UZAL
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales