Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BÜLENT ERSOY BU KEZ DİNLEYİCİ OLDU
BÜLENT ERSOY BU KEZ DİNLEYİCİ OLDU

BÜLENT ERSOY BU KEZ DİNLEYİCİ OLDU

 

Ata Sevgi / İstanbul

Kadıköy Kültür Sanat Derneği(KKSD)  ve Büyük Kulüp işbirliği ile düzenlenen; Piyanist Deniz Bakırcıoğlu ve İnci Yaman Konserinde, Türk Müziğinin Divası Bülent Ersoy, sanatçı dostlarına  mücevher hediye ederek  jest yaptı.

İbrahim Tatlıses’in TV programına katılan Diva’nın  konsere katılacağını söylemesi üzerine Büyük Kulüp’te izdiham yaşandı.

            KKSD Başkan Yardımcısı Nesibe Müsevitoğlu’nun verdiği bilgiye göre; Geceye Zeki Çetin ve arkadaşları ile katılan Bülent Ersoy, davetlilerce büyük ilgi görürken, konserin ilk bölümünde İnci Yaman’ın solo Türk Müziği Konserine, sanatçının kızı Bircan Yaman, Oğlu Gürcan Yaman ile Piyanist Deniz Bakırcıoğlu eşlik ettiler.

Konserde; Kemanda Bircan Yaman ve Ud’da Gürcan Yaman’ın eşlik ettiği,  Piyanist Deniz Bakırcıoğlu’nun 50’li yılların hatıralardan silinmeyen müzikleri ve  tangoları, davetlileri nostaljik anılara götürdü.

Gece sonunda Bülent Ersoy, kese içindeki kutularda bulunan mücevherleri, Ses sanatçısı İnci Yaman,

Bircan, Gürcan Yaman ve Piyanist Deniz Bakırcıoğlu’na hediye etti.

İzleyicilerin tüm ısrarlarına rağmen şarkı söylemeyen Ersoy, kendi saz kadrosu olmadan sahneye çıkmasının dinleyicilere saygısızlık olacağını söyledi.

                 Kadıköy Kültür Sanat Derneği Başkanı İnal Aydınoğlu  ile Başkan Yardımcısı Nesibe Müsevitoğlu  ise sanatçılara, Büyük Kulüp ve KKSD  adına birer  teşekkür çiçeği sundular. (AjansSevgi)
BÜLENT ERSOY BU KEZ DİNLEYİCİ OLDU
tarih Tarih: 22.02.2009, 21:48 okunma Okunma: 3780
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales