Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BODRUM KALESİ'NDE PİYANO ROMANTİZMİ
BODRUM KALESİ'NDE PİYANO ROMANTİZMİ
BODRUM KALESİ’NDE
PİYANO ROMANTİZMİ

            Gümüşlük Klasik Müzik Festivali başlıyor.İngiltere’de Chopin Festivali’nin açılışını yapan Gülsin Onay, İtalya’daki Miami Yaz Festivali’nde verdiği konserlerin hemen ardından Gümüşlük Klasik Müzik Festivali’nin açılışı için bu hafta sonu Bodrum’a geliyor.
            Gülsin Onay, Haziran sonunda (28 Haziran) İngiliz Chopin Cemiyeti tarafından düzenlenen Uluslararası Piyano Festivali’nin açılışını gerçekleştirdi. Chopin yorumları tüm dünyada övgü toplayan piyanistimiz, Londra’da verdiği konserde de müzikseverlerin yoğun ilgisi ve beğenisiyle karşılaştı.
            Gülsin Onay, Miami Uluslararası Piyano Yaz Festivali kapsamında ise üç gece üst üste (2-3-4 Temmuz) İtalyan müzikseverlerle buluştu. İki yılda bir İtalya’nın Lecce kentinde düzenlenen festivalde bir resital veren Onay, ayrıca “Gala di Musica per Fumetto” ve “Gala di Chiusura per la Notte Bianca” konserlerinde sahne aldı.
            Yaz sezonunda Avrupa’nın bir ucundan diğer ucuna çeşitli festivallerin konuğu olan Gülsin Onay, bu hafta sonu Gümüşlük Uluslararası Piyano Festivali’nin açılış konserini verecek. Bodrum Kalesi’nin büyülü atmosferinde gerçekleşecek konserde piyanist, romantik piyano müziğinin en güzel örneklerini seslendirecek. Beethoven’in ünlü Ayışığı Sonatı ile başlayacak programda Schumann ve Liszt’in yanı sıra Chopin’in eserleri yer alıyor.
          Konser,  12 Temmuz Pazar akşamı saat 21.30’da başlayacak. (AjansSevgi / Marmaris)
BODRUM KALESİ'NDE PİYANO ROMANTİZMİ
tarih Tarih: 11.07.2009, 02:47 okunma Okunma: 2713
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales