Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BÖBREK NAKLİ SONRASI ÖDÜL ACAR BEBEK
BÖBREK NAKLİ SONRASI ÖDÜL ACAR BEBEK

 Ata Sevgi
                 
Marmaris Özel Ahu Hetman Hastanesi paha biçilemez ilginç bir doğuma ev sahipliği yaptı.
            Böbreklerindeki rahatsızlık nedeniyle gittikleri diyaliz merkezinde, 10 yıl önce tanışan Azize – Tezcan Acar çifti; zorlu tedavi süreci boyunca birbirlerine destek oldular ve 6 yıl önce evlendiler.  Her ikisi de yapılan böbrek nakliyle sağlıklarına kavuşan çift, şimdide anne baba olmanın sevincini yaşıyor.
            Ahu Hetman Hastanesi Halkla İlişkiler Sorumlusu Öznur Karagöz’un verdiği bilgiye göre;  hamile olan anne ve babanın böbrek nakli geçirmiş olması ve doğum sırasında anne ve bebekte karşılaşılabilecek komplikasyonlar nedeniyle, gittikleri 2 hastaneden geri çevrilen Acar çifti, Ahu Hetman Hastanesi doğum servisinde gerçekleşen başarılı bir sezaryen ameliyatı sonrası minik bebeklerini kucaklarına aldı.
            Ahu Hetman Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr.Zeynep Türkyılmaz, organ nakli geçiren hastaların ömür boyu kullanması gereken ilaçlar olduğunu ve bu ilaçların hamilelik döneminde anne karnındaki bebekleri etkileyebildiğini söyledi. Bu nedenle bu tür durumlarda annenin kullanmakta olduğu ilaçların yan etkileri bakımından bebeklerin doğum sonrası izlenmesi gerektiğine dikkat çeken Dr. Türkyılmaz, Bebek Acar’ın sağlık durumunun iyi olduğunu bildirdi. (AjansSevgi / Marmaris)
___________________________     ___        
Marmaris'ten dünyaya İŞ DÜNYASI REHBERİ
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiS_iS_DUNYASi_ve_KAMU_KURUMLARi_REHBERi/

BÖBREK NAKLİ SONRASI ÖDÜL ACAR BEBEK
tarih Tarih: 20.04.2012, 14:48 okunma Okunma: 1930
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales