Marmaris Bülten
MARMARİSTE DATÇA'DA AKYAKA'DA DALYAN'DA NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BELDİBİ CHP ADAYLARI GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR
BELDİBİ CHP ADAYLARI GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR
BELDİBİ CHP ADAYLARI GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR  
            Marmaris’in Beldibi Beldesi CHP Belediye Başkan Adayı Ali Erarslan ve Belediye Meclis Üye Adayları; Mehmet Salih Gök, İsmail Sağlam, Emin Gürer, Durmuş Aydın, Fatma Ümit Karaöz, Recep Zaimoğlu, Musa Eraslan, Zeki Aydoğdu ve Kontenjan Adayı Murat Metin, bugün Saat 15.00’te, (22 Şubat 2009) yapacakları seçim bürosu açılışıyla Beldibi Halkı’nın karşısına çıkacaklar.

CHP Beldibi Belde Başkanı İlhan .R. Barlas;”Tüm Beldibi Halkı’nın davetli olduğu açılışımızda, Marmaris’in yakından tanıdığı THM Sanatçısı Ali Ötünç bir konser verecektir. CHP, Beldibi’nde, 22 Temmuz 2007 Genel seçimlerinde elde ettiği birinci parti olma başarısını, bu seçimlerde oy oranın daha da arttırarak sürdürme çabasında olacaktır.” dedi. (AjansSevgi)

 

BELDİBİ CHP ADAYLARI GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR
tarih Tarih: 22.02.2009, 13:48 okunma Okunma: 1940
Yorumlar
öncelikle hayırlı uğurlu olsun inşallah herşey istediğiniz gibi olur... ben şunu belirtmeden gecemiycem durmuş aydın sana helal olsun bunca senedir başkan kim olursa olsun sonuç ne olursa olsun hiç chp sevdandan vazgeçmedin bazı tokatlı akrabaların gibi menfaat uğruna kişiliğini satmadın seni kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum... dilek uysal
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: dilek
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales