Marmaris Bülten
MARMARİS'TE NE NEREDE TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BAYRAĞIMIZ NAMUSUMUZDUR ŞEREFİMİZDİR!
BAYRAĞIMIZ NAMUSUMUZDUR ŞEREFİMİZDİR!

            Milliyetçi Hareket Partisi, yurt genelinde 1- 20 Nisan tarihleri arasında, “Türk Bayrağı Asma Kampanyası” başlatı.
            Son günlerin en çok konuşulan konusu Türk Bayrağı tartışmalarına tepki veren MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz noktayı koydu.
Ata Sevgi
                     MHP Muğla  İl Başkanlığı’ndan bugün (2 Nisan 2013) yazılı verilen bilgiye göre MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz yaptığı açıklamada;
“ Bayrağımız bir bez parçası değildir, bizim namusumuz ve şerefimizdir. Bayrağımızla hiçbir zaman hiç kimseyle oynatmayız.

             AKP Hükümeti, bölücü tayfa, PKK ve yandaşları Türk bayrağına karşı âdeta savaş açmışlardır. Diyarbakır’daki Nevruz kutlamalarında bir tek Türk bayrağının olmaması üzücüdür, düşündürücüdür. Bu cüreti nereden kimden almışlardır? Meydanlara Türk bayrağını asmayan, paçavralarla kendilerini avutanlara verilecek cevabımız vardır. Bu düşmanlarımıza, bu duyarsız ve pervasızlara rağmen,
bu ülkede Türk bayrağını dalgalandırmak, sahip çıkmak bizlerin görevidir.
            MHP ve Ülkücü hareket, 1 - 20 Nisan tarihleri arasında yurt genelinde “SEN DE BİR TÜRK BAYRAĞI AS” sloganı ile bir bayrak asma kampanyası başlattı. Bu kampanyaya hangi görüşte olursa olsun bütün vatandaşlarımın katılmasını bekliyoruz. Hainlere, bölücülere, müzakerecilere bu vatanın ve milletin sahipsiz olmadığını göstermemiz gerekiyor. Bu güç bizde ve yüce milletimizde vardır. Türk milleti hiçbir zaman hafife alınamaz ve nazlı nazlı dalgalanan bayrağımız da hiçbir zaman bir paçavra yerine konulamaz. Bayrağımız bizim namusumuz, şerefimiz, haysiyetimiz ve geleceğimizdir. Bayrağımıza kalkan eller eninde sonunda mutlaka kırılacaktır.       
Müzakere ettiği bölücü terör örgütü küstahlaşarak Türk Bayrağını bez parçası olarak tanımlamaya kalkışmıştır. Bu Hükümet, buna da izin vermiştir. Günü gelince bütün bu pervasızlıkların hesabı sorulacaktır.
           
     Adımın biri Oğuz, Biri Mustafa Kemal, Milletimin isteği, Ya ölüm,ya İstiklal!.. diyen Türk Milletinin bağımsızlığını simgeleyen bayrağımıza ne laf söyletiriz, ne hakaret ettiririz!    Biz Ülkücüler var olduğu müddetçe; Bayrak inmez, Ezan dinmez.  Ne Mutlu Türküm Diyene!..” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

______________________________________________________
Kargo Gönderiniz mi var? Tıklayın!..
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MNG_KARGO_MARMARiSTE_DE_LiDER/

MÜŞTERİLERİNİZİN
SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM!..
 bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

BAYRAĞIMIZ NAMUSUMUZDUR ŞEREFİMİZDİR!
tarih Tarih: 02.04.2013, 16:05 okunma Okunma: 1578
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales