Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BAYRAMLARDA SEVİNDİRMEK TE ÖNEMLİDİR
BAYRAMLARDA SEVİNDİRMEK TE ÖNEMLİDİR

                               Muğla Valisi Fatih Şahin, yayımladığı kurban bayramı mesajında; dini bayramların sosyal dayanışma ve yardımlaşma için olduğuna dikkat çekerek; ”Dini bayram günlerinde sevinmek kadar, sevindirmek de önemlidir.” dedi.
                  
Muğla Halkı’nın ve tatile gelen konukların Kurban Bayramı’nı kutlayan Vali Şahin; “Ülkemiz genelinde olduğu gibi, Cennet yurt köşesi Muğla’da da, birlik ve beraberliğimizi, karşılıklı sevgi ve saygı duygularıyla pekiştiren, “Mübarek Kurban Bayramı”na ulaşmış bulunuyoruz.
                  
Dini bayramlarımız, toplumumuzda, çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, manevi değerlerimizin ve sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı, en seçkin günlerimizdir.
               
Hiç şüphe yok ki, dini bayram günlerinde sevinmek kadar, sevindirmek de önemlidir. Kurban Bayramı’nda toplumumuzda sosyal yardımlaşmanın ön plana çıktığı günler olması bakımından büyük önem arz etmektedir.
               
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Muğla halkının, bayram tatillerini yörede geçirmekte olan yurttaşlarımızın ve mesai arkadaşlarımın mübarek Kurban Bayramı’nı içtenlikle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

BAYRAMLARDA SEVİNDİRMEK TE ÖNEMLİDİR
tarih Tarih: 16.11.2010, 12:02 okunma Okunma: 1530
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales