Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BAŞKAN ADAYLARI DÜĞÜNDE GÖRÜCÜYE ÇIKTI
BAŞKAN ADAYLARI DÜĞÜNDE GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Ata Sevgi

                         Marmaris’te bu kış yapılacak düğünler, oldukça hareketli geçeceğe benzer. Marmaris Şoförler Otomobilciler Kamyoncular Esnaf Odası seçimleri yaklaşırken, başkan adayları da düğün bayram demeksizin ziyaretlerini sürdürüyor. Marmaris’te Servis taşımacılığı yapan Halil Sandıraz’ın dün (4 Aralık 2009)  yapılan düğün yemeği de, davetli başkan adaylarının renkli görüntülerine sahne oldu.


            Ula’nın Kızılyaka Çörüş Köyü’nde yapılan Kına Gecesi’nde alana önce yeniden aday olduğu bilinen Marmaris Şoförler Odası Başkanı İbrahim Tarım ve arkadaşları geldi. Sonrasında seçimlerde İbrahim Tarım’ın en büyük Rakibi konumunda olan diğer aday  S.S. 41 No’lu Marmaris Kamyoncular Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Salih Karabağ ve ekibi de alana gelince, masalarda “Hoş geldiniz” trafiği yoğunlaştı.

              Davetlilerden CHP Marmaris İlçe Başkanı Yamaç Kaya, Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı Halil Gökovalı, CHP İl Genel Meclisi Üyesi Dursun Kaplan ve Şoförler Odası Başkan Adayı Salih Karabağ’ın aynı masaları paylaşmaları, düğüne katılan Marmaris Şoförler Odası üyelerinin de dikkatini çekti. 

BERBER HALİL TRAŞI KESTİ...
                  Ula’nın Kızılyaka Çörüş Köyü sakinlerinden Nurten – Feysal Şahinyılmaz’ın Kızı Çiğdem ile Gülşen – Cafer Sandıraz’ın oğlu Halil, dün yapılan kına gecesi sonrası bugün, köyde yapılacak final düğünü (Balo)  ile aile hayatına kavuşacaklar.
            
Aynı zamanda bir mesleği de berberlik olan damat adayı Halil Sandıraz’ın son günlerde neden ortaya çıkmadığı netleşti. Düğün hazırlığı yaptığı ortaya çıkan Berber Halil’in sayesinde, bu kış Marmaris’te  erkekler arasında uzun saç modasının yaygınlaşacağı söyleniliyor(!)..
           
Oğlanevinin kına yemeği için babaevi önünde kurdurduğu kazanlarda pişirilen köy usulü  geleneksel keşkek, etli nohut, kuru fasulye, pilav ikram edilen düğün yemeğinde;  davullar çift vuruldu, zurnanın sesi yağan yağmura karışıp taa uzaklara ulaştı.
           
Kına töreni sonrası Damat Adayı Halil, düğün alayı ile birlikte kız evine kına götürdü.

           Genç çifte bizde sağlıklı, ömür boyu sürecek mutlu bir birliktelik diliyoruz. (AjansSevgi / Marmaris)

BAŞKAN ADAYLARI DÜĞÜNDE GÖRÜCÜYE ÇIKTI
tarih Tarih: 05.12.2009, 17:25 okunma Okunma: 2743
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales