Marmaris Bülten
MARMARİS'TE NE NEREDE TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BAŞKAN ACAR’A ZOR GÜNÜNDE VEFASIZLIK(!)..
BAŞKAN ACAR’A ZOR GÜNÜNDE VEFASIZLIK(!)..

                     Dünyanın incisi, turizmin göz bebeği Marmaris’te, 1000’den fazla çalışanı bulunan Marmaris Belediyesi personelinden yalnızca yaklaşık 100 kişi, Belediye Başkanı Ali Acar’a karşı yapılan saldırıyı protesto ve kınama toplantısına katıldı.
            19 Mayıs Kent Meydanı’ndaki toplantıda Başkan Acar ve mensubu olduğu CHP’den hiçbir yetkilinin olmayışı  dikkat çekti…

Ata Sevgi
                       Geçen Pazar günü mezarlıkta cenaze defini sırasında,  üzücü bir saldırıya maruz kalan Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’a destek için bugün ( 13 Ağustos 2013) 19 Mayıs Kent Meydanı’nda yapılan protesto ve kınama toplantısına belediye çalışanları, yakınları ve çevredeki meraklılarında dahil olduğu yaklaşık 100 kişi katıldı.
                   Marmaris Belediyesi Çalışanları imzalı bildiriyi gurup adına okuyan Marmaris Belediyesi Kültür Sanat Evi Tiyatro Eğitmeni Ayşe Ergül konuşmasında; “ Saldırının gerçek amacının ne olduğu bilnmemekle birlikte, “Selam almama” gibi saçma bir bahane üstüne kurulmuş olduğu açıklanmıştır.
                 Sayın Ali Acar görev yaptığı 2004 yılından buyana belediyemizin başkanıdır ve bu şehrin halkının oyuyla 2 kez seçilerek bu göreve getirilmiştir.  Seçildiği günden başlayarak bugüne kadar en büyük amacı şehrimizi daha güzel, daha kaliteli güvenle ve zevkle yaşanabilecek bir kent haline getirmekten başka bir şey değildir. Bu amaca hizmet eden ekibin en büyük parçası biz Marmaris Belediyesi çalışanlarıyız. Marmaris’in şehircilik anlamında gelmiş olduğu nokta taraflı tarafsız bir çok insanın taktirini kazanmakta. Buda Marmaris Belediyesi çalışanlarının gururu olmaktadır.
                   Ancak ne yazık ki, kenti yeniden yapılandırırken izlenmiş olan kararlı yönetim anlayışı bugüne kadar haksız tepkiler de görmüştür. Başkanımızın şahsına ve belediyemize yönelik iftiralar yıpratma çalışmaları, dedikodular, hatta fiziksel saldırılar hiç bitmemiştir. Son yaşanan saldırıda bu konuda gelinen bir noktadır.
                 Tüm Marmaris yaşayanları tarafından blinmelidir ki, Marmaris Belediye Başkanı’na  yapılan bu saldırıyı,  kendimize yapılmış bir saldırı olarak kabul ediyoruz. Bugüne kadar yapılan haksız saldırılar, aslında aslında belediye başkanımıza değil, Marmaris’e zarar vermiştir. Özellikle bu sonsaldırı, başkanımızı ve başkanımızı ve bizi inandığımız yoldas yürümekten, Marmaris’e daha fazla hizmet etmekten asla alıkoymayacaktır.
………..

               Marmaris Belediyesi çalışanı olarak bizler başkanıyla, yöneticisiyle, memuruyla, işçisiyle, ahlak dışı bu saldırıya dur denilmesini, kamuoyundan rica ediyoruz. Bu baskı guruplarının ellerini belediyeden  çekmesini istiyoruz.” dedi.
                 O
layı uzun süre alkışlarla protesto eden gurup, sonrasında Atatürk meydanı’na yürüyerek burada da alkışlı protestoya devam etti.
                
Yoğun güvenlik önlemleri altında hızını alamayan gurup, tam gösteri bitti derken bu kez olayın muhatabı karşı taraf Doğan Tugay’a ait Yeşil Marmaris Firması önüne kadar yürüyüşüne devam etti.

               Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı Halil Gökovalı’nın da içinde  bulunduğu gurup, burada da alkışlı protestoya devam etti. Emniyet görevlilerinin uyarısıyla dağılmak zorunda kalan gurup adına Belediye başkan Yardımcısı Halil Gökovalı varken, hangi sıfatıyla konuştuğu bilinmeyen belediye çalışanı Sedat Kirt söz alarak hem katılımcılara hem de emniyet mensuplarına anlayışlarından dolayı teşekkür etti. (AjansSevgi Marmaris)

MARMARİS'İN TEK GÖZ MUAYENEHANESİ HİZMETTE Tıklayın!.. http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiSiN_TEK_GOZ_MUAYENEHANESi_HiZMETTE/

 MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

BAŞKAN ACAR’A ZOR GÜNÜNDE VEFASIZLIK(!)..
tarih Tarih: 14.08.2013, 02:49 okunma Okunma: 1937
Yorumlar
acar'ın silah çektiği olayın resmini de taşımamışlar çok ayıp
Tarih: 14.08.2013 - 02:23 | Gönderen: nnn
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales