Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BARIŞIN SİMGESİ ENGELLİ ÇOCUKLAR VE YUNUSLAR
BARIŞIN SİMGESİ ENGELLİ ÇOCUKLAR VE YUNUSLAR

                    Marmaris Yalı Lions Kulübü ve Muğla Lions Kulübü üyeleri; engelli çocuklarla birlikte, dünya barışı için imza attılar. Törenin tek tanıkları ise denizlerin barış elçisi Yunus balıkları, foklar ve mors (ayı) balıkları oldu.

                    Engelli çocukların mutluluğunu paylaşan Marmaris Yalı Lions Kulübü Başkanı Sacide Yayın ve Muğla Lions Kulübü Başkanı Cenk Gökalp birlikte yaptıkları açıklamada;

uzun süredir böyle bir etkinlik düşündüklerini, etkinliğin sürpriz bir şekilde1 Eylül Dünya Barış Günü’ne denk gelmesinin, kendilerini ve engelli çocukların mutluluğunu ikiye katladığına dikkat çekerek; “Gerçekleşen her hayal, geleceğe ilişkin umutları arttırır. Toplumsal dayanışmamıza ve paylaşımımıza katkı sağlar amacıyla Marmaris Yalı Lions Kulübü ve Muğla Lions Kulübü olarak; 1 Eylül Cumartesi günü düzenlediğimiz etkinliğimizde, Marmaris’te çeşitli kurumlarda eğitim gören 30 engelli çocuğumuzla, Bodrum Dolphin Park’a yunusları görmeye gittik. Engelli çocuklarımız Yunus balıklarıyla birlikte yüzdüler, oynadılar doyasıya mutlu oldular.” dediler. (AjansSevgi / Marmaris)


_______________

Marmaris'ten dünyaya 
İŞ DÜNYASI REHBERİ 
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiS_iS_DUNYASi_ve_KAMU_KURUMLARi_REHBERi/

BARIŞIN SİMGESİ ENGELLİ ÇOCUKLAR VE YUNUSLAR
tarih Tarih: 05.09.2012, 01:52 okunma Okunma: 2634
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales