Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BARIŞ İÇİN SANAT 7 - 30 MART'TA MARMARİS'TE
BARIŞ İÇİN SANAT 7 - 30 MART'TA MARMARİS'TE

BARIŞ İÇİN SANAT 7 – 30 MART’TA MARMARİS’TE
               Son 3 yıldır yapılan Marmaris Kadın ve Sanat Etkinlikleri; bu yıl “Barış İçin Sanat” adıyla Kadın ve Sanat Festivali olarak düzenleniyor. Kadın ve Sanat Etkinliği Sanat Danışmanı ve Kalimerhaba Derneği Başkanı Selma Sonat Ankara yaptığı basın açıklamasında; “Marmaris Kadın ve Sanat Etkinlikleri; uluslararası bir nitelik de kazanarak, Marmaris Kadın ve Sanat Festivaline dönüşmüştür. Karacan Point Center Sanat Galerisinde her yıl 1 ay süre ile ziyarete açık olan karma güzel sanatlar sergisi, kişisel sergiler, çeşitli seminerler, atölye çalışmaları, sinema ve tiyatro gösterileri, imza günleri ve şiir dinletileri ile renklenen sanat etkinliğimiz, yaklaşık her yıl 10 bin kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Bu yıl, “4. Marmaris Kadın ve Sanat Festivali”,  Kalimerhaba Uluslararası Dostluk, Barış ve Tanıtım Derneği’nin çalışmaları ile Dünya insanlarına ulaşacak, yine Uluslararası bir platforma taşınarak, Türk ve Yunan kadın sanatçıların yanı sıra diğer ülkelerin sanatçılarını ve girişimci kadınları ile tüm sanatçı ve sanatseverleri bir araya getirmeyi hedeflemiştir.

Muğla Üniversitesi, Marmaris Ticaret Odası, Marmaris Deniz Ticaret Odası, Marmaris Filarmoni Derneği, Marmaris Gazeteciler Derneği, Marmaris Demokrasi Platformu ve sanata gönül vermiş, yaşam biçimini kültür ile bütünleştirmiş, ülkenin geleceğinin kültür ve sanat ile çağdaş bir şekil alacağına inanmış tüm duyarlı kişilerin katkısı, sanata duyarlı kurumların sponsorluk desteği ile 07–30 Mart 2009 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz “4. Marmaris Kadın ve Sanat Festivali” için, organizasyonu yapan firmamız Ajans Villa Ekip Fuarcılık tarafından yoğun çalışmalar sürdürülmektedir.

“Marmaris 4. Kadın ve Sanat Festivali”, her yıl onur konuğu olarak, yurtiçi ve dışından birçok sanatçıyı ve sanat galerisini konuk etmenin yanı sıra, bölgemiz sanatçılarının ürettiği eserlerin sergilenerek, satışına da olanak yaratmaktadır.“dedi. (AjansSevgi)

 

Bilgi için Tel: (0252) 412 25 05 – 0532 314 88 38

www.ajansvillaekip.comwww.kalimerhaba.org

info@ajansvillaekip.com - kalimerhaba@kalimerhaba.org 

 BARIŞ İÇİN SANAT 7 - 30 MART'TA MARMARİS'TE
tarih Tarih: 20.02.2009, 13:00 okunma Okunma: 1795
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales