Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BAR CELONA'DA MUHTEŞEM SANAT MÜZİĞİ GECELERİ
BAR CELONA'DA MUHTEŞEM SANAT MÜZİĞİ GECELERİ

Akşam saatler 22.00’yi gösterirken sahne alan Udi Murat Erköse ve saz arkadaşları, gecenin aperatifi denilebilinecek güzellikte şarkılarla, TSM Hayranlarına hoş geldiniz derken, saatler 24’ü gösterdiği sıralarda Gülgün Hoşses, o muhteşem sesiyle havai fişeklere gerek bırakmadan, tüm gözler ve kulakları kendisine kilitliyor.

            Artık aklınıza ne gelirse…. İsterseniz gökyüzünde yıldızlarla gezin, isterseniz İstanbul sokaklarına hesap sorun…

 

Ata Sevgi

            Marmaris’te Türk Sanat Müziği (TSM) severlerin adresi belli oldu. Sessiz geçen kış dönemi sonrası, sezona ünlü ritm ustası Güngör Hoşses’in kızı Gülgün Hoşses’in muhteşem sesiyle giren Bar Celona; dur durak bilmiyor, hatta TSM hayranı Irak Türkmenleri’ni bile ağırlıyor.

            Dün ( 28 Temmuz 2009) akşam saatler 22.00’yi gösterirken sahne alan Udi Murat Erköse ve saz arkadaşları, gecenin aperatifi denilebilinecek güzellikte şarkılarla, TSM Hayranlarına hoş geldiniz derken, saatler 24’ü gösterdiği sıralarda Gülgün Hoşses, o muhteşem sesiyle havai fişeklere gerek bırakmadan, tüm gözler ve kulakları kendisine kilitliyor.

            Artık aklınıza ne gelirse…. İsterseniz gökyüzünde yıldızlarla gezin, isterseniz İstanbul sokaklarına hesap sorun…

            Bar Celona İşletmecisi Yüksel Arda; “Geçen yılların turizm krizine, bu yıl bir de “Teğet geçti.”  denilen ekonomik kriz, tuz biber olunca, bu sezon ne olacak? Endişesi taşımaya başlamıştık. Ama ne varsa yine bizim özümüz Türk Sanat Müziğimizde, yerli halkımızda var. Sağ olsunlar TSM müdavimleri, mekanımızı boş bırakmıyorlar.” dedi.

(AjansSevgi / Marmaris) 

 

BAR CELONA'DA MUHTEŞEM SANAT MÜZİĞİ GECELERİ
tarih Tarih: 29.07.2009, 23:49 okunma Okunma: 2696
Yorumlar
OOOOO Ata Bey hadi yine iyisiniz bakıyorum.Ben de seni kan ter içinde haber peşinde koşan cabbar gazeteci bilirdim.Eeee emekçilerin de dinlenmek, hoş vakit geçirmek hakkı tabi...Yalnız Barcelona çook uzak(?) Marmaristen ayrılma...
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: Dilek Altıntaş
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales