Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BALIKLAR NİL’DEN ŞARAPLAR SEVİLEN’DEN
BALIKLAR NİL’DEN ŞARAPLAR SEVİLEN’DEN

          Marmaris Belediyesi’nce bu yıl 6.sı düzenlenen, Uluslararası Denizcilik ve Bahar Festivali kapsamında dün (21 Mayıs 2010) yapılan Yemek Şöleni’nde ünlü otellerin mutfakları kıyasıya yarıştı.   Ata Sevgi


              Marmaris Yat Limanı’nda Deniz - Mehmet Yılmaz çiftine ait, deniz ürünleri ile tanınan Nil Restaurant  ise etkinliğe katılan tek restaurant olarak ön plana çıktı. Onlarca çeşit yemeğe rağmen vatandaşlar, ikram edilen Kılıç ve Akya Balığı’na rağbet edince, ikramlar kısa sürede tükendi.


              Marmaris halkının yoğun ilgi gösterdiği etkinliğin içki sponsoru Sevilen Şarapları ise stoklar yetmeyince, depolarından takviye şarap getirtmek zorunda kaldı. Sevilen Şarapları Marmaris Bölge Müdürü Volga Kara, isteklere yetişmek için sürekli servis yaptı.


               Şölende sahne alan Rus Black Cats Dans Grubu ve Brezilyalı dansçıların erotizm yüklü dans şovları ise,  göz kırpılmadan izlendi. (AjansSevgi / Marmaris)

BALIKLAR NİL’DEN ŞARAPLAR SEVİLEN’DEN
tarih Tarih: 22.05.2010, 15:36 okunma Okunma: 2985
Yorumlar
valla ablamdan(esen yıldırım)festivalin çok güzel olduğunu her gün dinliyorum.seneye benimde mutlaka orda olmamı önerdi.zaten bu muhteşem resimleri görünce gerçekten orda olmalıymışım diye düşündüm.marmaris belediyesini tebrik ediyorum bu güzel organizasyon için ve tekrarını diliyorum.tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık.
Tarih: 22.05.2010 - 19:02 | Gönderen: dilek dağlar
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales