Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BAK ŞU PİYANO ÇALANLARA!..
BAK ŞU PİYANO ÇALANLARA!..

BAK ŞU PİYANO ÇALANLARA!..

 

Ata Sevgi / Aliağa - İzmir

TED Aliağa Koleji’nde minik öğrencilerin piyano resitali büyükleri büyüledi. TED Aliağa Kolejinin kreş, anaokulu ve ilköğretim 1-2. sınıf öğrencilerinde oluşan TED Minikler piyano topluluğu ilk resitalini sundu.

 

Aliağa Ticaret Odası Basın Müşaviri Ali Osman Karatekin’in bugün (6Nisan 2009) verdiği bilgiye göre; TED Aliağa Kolejinde Öğretmenler, veliler ve çok sayıda davetlinin bulunduğu resitali izleyen TED Aliağa Koleji Vakfı Başkanı ve Aliağa Ticaret Odası Başkanı Adnan Saka, “Çağdaş ve kaliteli bir eğitim işte böyle minik elleri sanatla buluşturuyor. Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyorum” dedi.

TED Aliağa Koleji bünyesinde geçtiğimiz aralık ayında başlayan piyano dersleri sonucunda, okulun 9 Eylül Üniversitesi Konservatuarı Korno Bölümü mezunu Piyano eğitmeni Ceren Mete tarafından 4 ayda büyük aşama kaydeden 26 minik öğrenci izleyicilerden bol alkış aldı.

            TED Aliağa Koleji İlköğretim Müdürü Orkun Karapostal, TED Aliağa Kolejinde eğitim kalitesinin hızla arttığını ifade ederek, “Bugün burada öğretmenlerimizin ve minik öğrencilerimizin çabalarıyla enfes bir resital izledik. Atatürk’ün direktifleriyle kurulan Okulumuzda, Çağdaş Cumhuriyet değerlerimizle yetişen çocuklarımız harikalar yaratıyor” dedi. (AjansSevgi)
BAK ŞU PİYANO ÇALANLARA!..
tarih Tarih: 06.04.2009, 20:10 okunma Okunma: 3266
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales