Marmaris Bülten
MARMARİS'TE NE NEREDE TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BAKAN ERGİN MARMARİS’TE KİME HADİ ORDAN BE DEDİ
BAKAN ERGİN MARMARİS’TE KİME HADİ ORDAN BE DEDİ

                       AK Parti Hükümeti’nin terör çözümüne katkı programı çerçevesinde Marmaris’e gelen Adalet Bakanı Sadullah Ergin; beraberinde AK Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa ve AK Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürkle birlikte, sivil toplum kuruluş temsilcileri, muhtarlar ve kanaat önderleri diye tanımlanan grupla toplantı yaptı.

Ata Sevgi
                     Dün akşam (19 Nisan 2013)İçmeler Martı Resort Hotel’de gerçekleşen toplantıda Türkiye Tekstil Sanayi İşverenleri Sendikası Yönetim Kurulu Başkanı ve Martı Holding Kurucu Başkanı Halit Narin’de protokolde yer aldı.

                    Yaklaşık 300 kişinin katıldığı toplantıda gelen sorular; beklenilenlerden uzak, oldukça ilginç bir şekilde; Marmaris ve çevresindeki imar sorunları, personel atamaları emeklilikleri, çevre sorunları gibi konu dışında oldu.
                    Bakan Ergin Türkiye’deki son günlerde sürekli tepki çeken T.C. ibaresinin tabelalardan kaldırılması konusunda gelen bir soruya ise;” Bu TC edebiyatı yapanlara diyorum ki, “Hadi ordan be!.." 
                    Biz
Türkiye Cumhuriyeti'ni bölgesinde ve dünya üzerinde rakipsiz kılmanın yarışı içindeyiz. Biz gardrop Atatürkçülüğü yapmıyoruz. Bu süreçle hiç alakası olmayan bir icraattı. İstismar ediliyor diye Sağlık Bakanımız açıklamasını yaptı zaten. Önceki bakanımız zamanında yapılan bir çalışma ve o zamanlarda  bu süreç yoktu zaten.
                       30 yıldır terörle ilgili sürekli doğu batı, kürt, terör sorunu gibi raporlar çıkarmışlar reçeteler yazmışlar.  Ülkemizde 88 yıldır yazılan reçetelerin hepsi aynı. Bu reçeteler uygulanmış, ama hastalık küçüleceğine, büyümüş ve kronikleşmiş.  Reçete ve teşhis doğru olmaz sa tedavi de olmaz . Bu yanlış teşhis ve reçeteler nedeniyle Türk, Kürt, Arap, laz,  Çerkez  analar ağlamış 30 yıldır da bu yanlış reçeteler yüzünden analar ağlamaya devam etti. Terör illetinden kurtulmak için çözüm sürecini ilk biz başlattık.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

ANNELER GÜNÜ KUTLAMA
MESAJLARI İLANLARI 
için tıklayın!..
http://www.marmarisbulten.com/Haber/ANNELER_GUNU_KUTLAMA_MESAJLARi_2013/

MÜŞTERİLERİNİZİN
SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM!..
 bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

BAKAN ERGİN MARMARİS’TE KİME HADİ ORDAN BE DEDİ
tarih Tarih: 20.04.2013, 17:16 okunma Okunma: 1698
Yorumlar
Sayın Bakanım Güzelim Marmaris'imize Hoşgeldiniz Öncelikle Ve Biz Marmaris Akgençlik Olarak Başbakanımızın vede İl Ve İlçe Başkanlarımızın Arkasındayız. Sevgi Ve Saygılarımla Akparti Marmaris İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Çalık...
Tarih: 20.04.2013 - 17:32 | Gönderen: Mehmet Ali Çalık
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales