Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BABALAR GÜNÜ FİNALİNDE OYUNCU SEYİRCİ SAHNEDE
BABALAR GÜNÜ FİNALİNDE OYUNCU SEYİRCİ SAHNEDE

BABALAR GÜNÜ FİNALİNDE

OYUNCU SEYİRCİ SAHNEDE
            Mufad Sahne Tiyatrosu oyuncuları tarafından 21 Haziran Babalar Günü’nde,  Marmaris'in İçmeler Belediyesi Kültür Sanat Salonu’nda sergilenen  “Gırgıriye Müzikali”, izleyenleri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran kalabalık tiyatro severler oyun boyunca gülmekten gözyaşlarını tutamazken, oyunun sonunda, kıvrak müziklerin ritmine kendini kaptıran seyircilerden bazıları, final dansını oyuncularla birlikte yaptı. 

            Oyunun Yönetmeni Utkan Özüpak tamamı amatör oyunculardan oluşan Mufad Sahne Tiyatrosu’nda, Gırgıriye Müzikaline soyunmanın, tamamen bir çılgınlık olduğunu, ancak bu çılgınlığa ortak olan 36 amatör oyuncunun heyecanı ve tiyatro sevgisi ile bu işin üzerinden başarı ile geldiklerini söyledi. Özüpak bu oyunla halk tiyatro ile bir kez daha bütünleşmiş, oynadığımız her yerden grubumuza katılmak üzere genç sanatçı adayları bize başvurmuştur” dedi.

            Oyunu Marmaris’ getiren Kalimerhaba Derneği Başkanı ünlü tiyatrocu Selma Sonat, gençlere “Emeğinize sağlık, bir geldiniz düşündürdünüz, bir geldiniz güldürdünüz, herhalde bir dahaki gelişinizde de ağlatacaksınız, bu işi bırakmayın, çok çalışın, sizi yürekten kutluyorum “dedi.

            Mufad Sahne Tiyatrosu Mart ayında gerçekleşen, 4. Kadın ve Sanat Festivalinde ayni sahnede Yazar Refik Erduran’ın 2. Baskı oyununu sergileyerek alkışlanmıştı.

Oyunu konuk olarak izleyen Tiyatro sanatçısı Ümran Ertok’un elinden başarı plaketini alan oyuncular, kendilerini övgü dolu sözlerle yüreklendiren Ertok’un Marmaris’te sahneye koyacağı bir oyunda rol alma sözü verdiler. (AjansSevgi / Marmaris)

BABALAR GÜNÜ FİNALİNDE OYUNCU SEYİRCİ SAHNEDE
tarih Tarih: 23.06.2009, 00:40 okunma Okunma: 2739
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales