Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
AİLENİN SİGORTALARI DURMAKSIZIN ÇALIŞIYORLAR
AİLENİN SİGORTALARI DURMAKSIZIN ÇALIŞIYORLAR

Ata Sevgi      
             
CHP Marmaris Kadın Kolu, seçimlere iki hafta kala çalışmalarını hızlandırdılar. Marmaris mahalle ve köylerinde girmedik ev bırakmamayı hedeflediklerini söyleyen CHP Marmaris Kadın Kolu Başkanı Dilek Akcan;” Partimizin aile sigortası projesi biliyorsunuz seçimler öncesi büyük ses getirdi. Bizde, “Ailenin sigortası kadındır.” Düşüncesiyle Marmaris CHP olarak, şuana kadar mahalle çalışmalarımızı tamamladık ve köylerimize gitmeye başladık.

              Üyelerimiz özellikle aile sigortası ve emekliler üzerinde yapılacak iyileştirme çalışmalarımızı halkımıza anlatıyorlar, ilgili bilgi broşürlerini dağıtıyorlar.
Şuana kadar yaklaşık 20 Bin broşürle evlere girdik. Seçimlere kadar bu sayının 30 Bin’i geçeceğini sanıyoruz” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)
_____________________________
SEÇİMDEN ÖNCE SON ANKET 
 Oy kullanmak için lütfen linke tıklayınız.
http://www.marmarisbulten.com/anket

AİLENİN SİGORTALARI DURMAKSIZIN ÇALIŞIYORLAR
tarih Tarih: 28.05.2011, 15:45 okunma Okunma: 1725
Yorumlar
Sevgili arkadaşlarım..Cumhuriyetimizin Çağdaş Kadınlarımızdaki tezahürü, CHP nin Kadın Kollarında kendini göstermekte.Marmaris Kadın Kollarımızın bu üstün çalışması hem seçimlerdeki sonuçlardan ,hemde referandumdaki HAYIR oylarının haykırılışından bellidir.Dilek Hanım ve çalışma arkadaşlarını kutlarım.
Tarih: 28.05.2011 - 15:08 | Gönderen: hüseyin Anıl
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales