Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
AYYILDIZ’IN 12 YILLIK RÜYASI GERÇEKLEŞTİ
AYYILDIZ’IN 12 YILLIK RÜYASI GERÇEKLEŞTİ

             Marmaris SGK’nın açılmasıyla; Sosyal Sigortalı, Bağ –Kur’lu ve Emekli Sandığı’na üye yaklaşık 65 Bin kişi, Muğla’ya gitmeden Marmaris’te hizmet alabilecek.


Ata Sevgi

                      Marmaris Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Merkezi hizmete girdi. Marmaris Esnaf Sanatkarlar Odası ve Muğla Esnaf Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Şükrü Ayyıldız’ın 12 yıldır sürdürdüğü çabalar nihayet gerçek oldu. Marmaris SGK’nın açılmasıyla; Sosyal Sigortalı, Bağ –Kur’lu ve Emekli Sandığı’na üye yaklaşık 65 Bin kişi, Muğla’ya gitmeden Marmaris’te hizmet alabilecek.


            
Marmaris SGK Merkezi’nin dün (20 Kasım 2009) yapılan açılış törenine; AKP Muğla Milletvekili Dr. Mehmet Nil Hıdır, Marmaris Kaymakamı A. Serdar Polat, Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, Turunç Belediye Başkanı A. Fuat Fidan, Marmaris İlçe Jandarma Komutanı Yakup Karakaya, SGK Muğla İl Müdürü Kazım Tapa,Marmaris Ticaret Odası Başkanı Mehmet Baysal, Marmaris Şoförler Odası Başkanı İbrahim Tarım ve çok sayıda konuk katıldı. Açılışta kurumdan hizmet alacak olan esnafın olmayışı, dikkat çekti.

 AYYILDIZ’A PLAKET


              
Muğla SGK İl Müdürü Kazım Tapa, 12 yıl boyunca kurumun Marmaris’te açılması için çaba sarfeden, kuruma açılışı yapılan Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na ait hizmet binasını tahsis eden,  Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Şükrü Ayyıldız’a bir teşekkür plaketi verdi. 
               Marmaris SGK, Merkez Müdürü Ergüder Şimdi ve iki personelle hizmet verecek. (AjansSevgi / Marmaris)

             Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Ayyıldız, Muğla SGK İl Müdürü Kazım Tapa, Marmaris SGK Merkez Müdürü Ergüder Şimdi ve kurum personelinden açılış anısı...

AYYILDIZ’IN 12 YILLIK RÜYASI GERÇEKLEŞTİ
tarih Tarih: 21.11.2009, 20:22 okunma Okunma: 2894
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales