Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
AYDEM DOĞA VE ÇEVRE VOLTAJINI YÜKSELTİYOR
AYDEM DOĞA VE ÇEVRE VOLTAJINI YÜKSELTİYOR

            AYDEM; sosyal sorumluluk projesi kapsamında sürdürdüğü, “Yuvanız Sizi Bekliyor “  adlı 15. Resim sergisini Marmaris’te gerçekleştiriyor.
            Son 3 yıldır
Aydın Denizli ve Muğla’da  yeni dikilen elektrik direklerinin yanında, Leylek yuvalarını da doğal yapısını bozmadan özel yuvalara taşıyan AYDEM, daha önce elektrik direklerine yuvalanan ama çarpma sonucu ölen leylek popülasyonunun da korunmasına yardımcı oluyor.

Ata Sevgi
                    AYDEM  Elektrik Dağıtım A.Ş.'in konuyla ilgili Marmaris Atatürk Meydanı’nda, 10 Eylül Pazartesi gününden beri açık olan,  “Yuvanız Sizi Bekliyor “  konulu fotoğraf sergisi, 16 Eylül Pazar günü son bulacak.
            Kurum çalışanları Uğur Suna, Tuncay Karakoçun ve Denizli Fotoğraf Topluluğu ( DENFOT) üyelerinin çektiği 30 fotoğraftan oluşan sergi, okulların açılmasıyla birlikte, Muğla merkezde de çevre gönüllüsü doğaseverlerin beğenisine sunulacak.

            Dün akşam (14 Eylü 2012) Marmaris basınına verilen kokteylde bilgi veren AYDEM Kurumsal İletişim ve Eğitim Müdürü Elvan Yazıcı,“ Projemizin çıkış noktası, bize ulaşan Leylek ölüm haberleri oldu. Kurum olarak son 3 yıldır Leyleklerin elektrik çarpmalarından kaynaklanabilecek ölümlerini engellemek için, elektrik direkleri üzerine yaklaşık 1000 adet güvenli yaşam platformları yerleştirdik. Tahminen şu ana kadar 4000 – 5000 civarında leyleğin hayatını kurtardığımızı düşünüyoruz. Bu yaşam alanlarında özellikle yuvaya yakın yerlerdeki tellerin izolasyonunu da sağlayarak, ilk uçmaya başlayan yavru ölümlerini de  engellemiş olduk. Sizlerin beğenisine sunduğumuz sergimiz: Aydın ili ve ilçeleri, Fethiye, Bodrum, Dalyan ve şuan 15. Si Marmaris olmak üzere devam ediyor. Önümüzdeki günlerde Muğla’ merkezde de sergimizi halkın beğenisine sunacağız. Amacımız Aydem olarak, toplumumuzda sosyal sorumluluk,doğa ve çevre bilincini artırmaya katkıda bulunmak. “dedi. (AjansSevgi /Marmaris)
_______________________________
Marmaris'ten dünyaya 
İŞ DÜNYASI REHBERİ 
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

AYDEM DOĞA VE ÇEVRE VOLTAJINI YÜKSELTİYOR
tarih Tarih: 15.09.2012, 02:51 okunma Okunma: 2537
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales