Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ATATÜRK’Ü MEVLİD – İ ŞERİFLE ANMA
ATATÜRK’Ü MEVLİD – İ ŞERİFLE ANMA

Marmaris Halkı’na duyurulur: 

                 Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder’imiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve onun silah arkadaşlarını 13 Kasım Cuma günü Çeşme Meydanı İbrahim Ağa Merkez Eski Camii’nde okutacağımız Mevlid - i Şerifle anıyoruz.

                Üç yıldan bu yana geleneksel hale getirdiğimiz, bu yıl dördüncüsünü okutacağımız Mevlidi Şerife tüm halkımız davetlidir. Yapılacak Mevlit etkinliği hiçbir siyasi parti veya oluşum adına yapılmamaktadır. Türk gençliği olarak Ata’mıza minnet ve şükran borcumuzu yerine getirmek içindir. Unutmayalım ki Gazi Mustafa Kemal Atatürk’te etten kemikten yaratılmış bir insandı, onunda her insan gibi duaya ihtiyacı vardır. Ülkemizde yaşanan son olaylar gösterdi ki, Türk Milletinin Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e özlemi, daha da çok artmıştır. O’na duyulan özlem o kadar büyük ki aldığımız her nefeste Atamızın ülkesi için neler yaptığını hissediyoruz.

                Herkesi ATATÜRK’ e sözde değil özde sahip olmaya çağırıyoruz. 13 Kasımda Çeşme Meydanı İbrahim Ağa Merkez Eski Camii’nde Atamıza duada buluşmak üzere.                                                                                   

     Ahmet YILMAZ ve  Gökhan EKİN

ATATÜRK’Ü MEVLİD – İ ŞERİFLE ANMA
tarih Tarih: 10.11.2009, 03:57 okunma Okunma: 2030
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales