Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ARSLAN VE HIDIR'DAN POLİSE KUTLAMA
ARSLAN VE HIDIR'DAN POLİSE KUTLAMA

ARSLAN VE HIDIR’DAN POLİSE KUTLAMA

            CHP Muğla Milletvekili Dr. Ali Arslan ve AKP Muğla Milletvekili Dr. Mehmet Nil Hıdır; yayımladıkları mesajla, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 164. yıldönümünü’nde Polis Haftası ve 10 Nisan Polis Günü’nü kutladılar. (AjansSevgi)

            Geliş sırasına göre:

           

               “Polis teşkilatımızın kuruluşunun 164. yıldönümünü kutladığımız bu günde; yurdumuzun dört bir köşesinde, her türlü koşulda, canı pahasına, kahramanca görevlerini yapan, halkımızın huzur ve güvenliğinin teminatı tüm emniyet mensuplarımıza minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

            Polis teşkilatımız; üstün gayretleri, fedakarlıkları, kararlılıkla ve inançla yerine getirdikleri kutsal görevleri nedeniyle bizlerin baş tacı olmuş; halkımızın her geçen gün artan güven ve  takdirini  kazanmıştır.

            Bu onurlu mesleği sürdüren tüm emniyet mensuplarımızın Polis Haftasını en içten dileklerimle kutluyor; emniyet mensubu şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum.”

            Dr. Ali ARSLAN

       CHP Muğla Milletvekili

 

 

            “Huzur ve güvenliğimizin teminatı olan Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 164. yıldönümünü büyük bir gurur ve coşku ile kutluyoruz.

Kamu düzeninin sağlanması, suçların önlenmesi ve aydınlatılması, suçluların yakalanması, kısaca bütün vatandaşlarımızın esenliği ve güvenliği için kesintisiz 24 saat fedakârca çalışan polislerimize şükranlarımı sunarım.

Emniyet Teşkilatı, hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin demokratik otoritesinin meşru gücüdür. Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk Polisi, bundan sonra da şerefli geçmişinden ve milletinden aldığı güçle, üzerine düşen sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğine inancım sonsuzdur.

Bu ülkede huzurun, hukukun, adaletin ve toplumsal barışın güçlenmesine katkı sağlayan her polisimize ve her vatandaşımıza teşekkür ediyor, 164. kuruluş yıldönümüne ulaşan Türk Polis Teşkilatı mensuplarının gününü kutluyor, hatıralarını daima kalplerimizde yaşattığımız aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, halen görevi başında bulunan teşkilatımızın her kademesindeki fedakâr ve cefakar çalışanlarımız ile şerefle emekli olan mensuplarımıza, aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.”

      Dr. Mehmet Nil HIDIR

 AK Parti Muğla Milletvekili

ARSLAN VE HIDIR'DAN POLİSE KUTLAMA
tarih Tarih: 10.04.2009, 18:32 okunma Okunma: 1589
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu