Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
AMATÖR MARMARİS DAHA BAŞARILI
AMATÖR MARMARİS DAHA BAŞARILI

AMATÖR MARMARİS DAHA BAŞARILI

 

 Ata Sevgi / Marmaris

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) 16. Ödül Töreni, 5 Aralık Cuma Günü, Marmaris’te Club Hotel Pineta’ da yapıldı. AKP Muğla Milletvekili Dr. Mehmet Nil Hıdır’ın da konuk olduğu gecede; 2007 – 2008 sezonunda en başarılı takımlara, en başarılı antrenörlere, en başarılı sporculara, amatör spora katkıda bulunan en başarılı kişiler ve basın kuruluşlarına ödül verildi.

ASKF  Genel Başkanı Mehmet Top yaptığı konuşmada; “ Ödül alacak takım ve sporcular ilimizdeki 143 kulüpte spor yapan 28 bin sporcu arasında seçilmiştir. İlimizdeki takım ve sporcu sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu nedenle Federasyonumuzca düzenlenmekte olan bu törenlerde ödül alanların sayısı da her yıl artarak devam etmektedir. Bu nedenle spor için emeği geçen katkı ve hizmeti olan herkesi gönülden kutluyorum.Sporu seven çok değerli Milletvekillerimizden bugünlerde TBMM’ de görüşülecek olan TFF Yasasındaki değişikliklerde ve yeni hazırlanan Spor Kulüpleri yasa tasarısında, amatörlerin söz ve oy hakkının çoğaltılması yönünde desteklerini talep ediyoruz. Çünkü amatörlerin gerek TFF’ de gerekse sporla ilgili diğer yasalarda yeterince temsil edilmediğine inanıyoruz.  dedi.

            Törende Marmaris’ten ödül alanlar;  Marmaris Belediyespor B Genç Futbol Takımı  (En başarılı takım), Marmaris Esnafspor (2.Amatör Küme B Grubu Şampiyonu), Marmaris Belediyespor Yıldız (Yıldızlar Ligi İl Birincisi), Marmaris Belediyespor Minik (Minikler Ligi D Grubu Şampiyonu), Hande Karabörklü (Marmaris Bld. Spor ve Yüzme Milli Takım Antrenörü), Ülker Aksel (Marmaris Bld. Spor B Gençler Takım Antrenörü), (Orhan Bıçakçıoğlu) Kanal 48 TV, (İhsan Uludağ ) Yeni Sayfa Gazetesi, ( Selçuk Kardaş) Radyo Ses, Gündem Gazetesi, Marmaris Spor Gazetesi ve  (Hasan Ceylan) Manşet Gazetesi.” oldu. (AjansSevgi)

AMATÖR MARMARİS DAHA BAŞARILI
tarih Tarih: 10.12.2008, 20:51 okunma Okunma: 2932
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales