Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
AK PARTİ MARMARİS İLÇE BAŞKANINA TEPKİLER BÜYÜYOR
AK PARTİ MARMARİS İLÇE BAŞKANINA TEPKİLER BÜYÜYOR

                                 CHP Marmaris İlçe Gençlik kolları Başkanı Erkan Üstün; partisinden belediye başkan aday adayı olan AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Kadem Mete tarafından, Türk olmadığı ve sahte kimlik kullandığı suçlamasıyla karşı karşıya kaldı.
                   Peki AKP İlçe Başkanı Kadem Mete, Erkan Üstün ile ilgili, kişinin şahsı ve ilgili resmi kurumlar dışında verilmemesi gereken bu özel bilgilere nasıl ulaşabiliyor?..

Ata Sevgi
                       Marmaris kamuoyunda partili partisiz büyük tepkiye yol açan iddialar,  geçen Çarşamba AK Parti İlçe binasında, Mete’nin  adaylık açıklaması sonrasında basına yaptığı açıklamasında; annesinin Ermeni kökenli olduğu herkesçe bilinen, CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erkan Üstün’ün 29 Ekim törenleri ve 10 Kasım Atatürk’ü anma törenlerinde takındığı AK Parti karşıtı eylemci tutumu ve söylemleri sonrasında, Üstün’le ilgili; “Türk olmayanların bana Türklüğümü anlatması benim kanıma dokunuyor.  Erkan Üstün’ün 29 Mayıs 2013 tarihinde vatandaşlığı dondurulmuştur. ” açıklaması,  CHP çevresinde ve Marmaris kamuoyunda büyük tepkiye neden oldu.
                        Sonrasında CHP İlçe Başkanlığı’nda yapılan basın toplantısında CHP Marmaris İlçe Başkanı Candan Yürekli, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Yüksel Dönmez yanlarında Erkan Üstün’le birlikte iddiayı yalanlayarak yaptıkları açıklamada; “Gençlik Kolu Başkanımız dâhil tüm üyeliklerimiz Yargıtay bilgisi dâhilinde gerçekleşmektedir. Bunu kendisi de bir başkan olarak çok iyi biliyor olması gerekir. CHP İlçe Gençlik Kolu Başkanı Erkan Üstün’ün de bu bağlamda üyeliği ve başkanlığı devam etmektedir.
                 Erkan Üstün Marmaris 2. Asliye Hukuk Mahkemesinde yaşının düzeltilmesini sağlamış, davası kabul edilmiş, karar kesinleşmiş, yargı yönünden şu an bir sıkıntısı bulunmamaktadır. Sıkıntı yaratmaya çalışan AKP ilçe başkanıdır, Erkan Üstün’ün nüfus kayıt örneği elimizdedir, sürücü belgesi almıştır, Mete’nin kamuoyunu yanıltıcı şekilde bilgi vermesi de hukuka aykırı bir davranış şeklidir.
              Konuyla ilgili zaten savcılığa suç duyurusunda bulunmak için girişimleri başlattık. Asıl sorun; AKP İlçe Başkanı Kadem Mete, Erkan Üstün ile ilgili, kişinin şahsı ve ilgili resmi kurumlar dışında verilmemesi gereken bu özel bilgilere nasıl ulaşabiliyor, önce onu sorgulamak lazım.”
dediler. (AjansSevgi Marmaris)

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!..http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

AK PARTİ MARMARİS İLÇE BAŞKANINA TEPKİLER BÜYÜYOR
tarih Tarih: 18.11.2013, 01:54 okunma Okunma: 1718
Yorumlar
aslı ne olursa olsun türkiye'yi ve bayrağını sevmesi yeterli değil mi türk olmak için.
Tarih: 18.11.2013 - 01:01 | Gönderen: m akif sarı
Birlik ve beraberliğin; bireyden, topluma ve kademe kademe bir bütün olarak yer alması gerekliliğinin en önemli günlerinde.. Fazla söze gerek. Habercilikle bu gösteriliyor, durumun ne kadar içler acısı olduğunu... Büyük Millet Meclisinde edilen yemin haybeye mi ediliyor, bizi temsil için seçilmişler. Böyle davranışları sergilemek için mi o görevdeler...
Tarih: 18.11.2013 - 09:40 | Gönderen: EMEL SEÇEN
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales