Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
AKYAKASPOR İLK RESMİ MAÇINA ÇIKIYOR
AKYAKASPOR İLK RESMİ MAÇINA ÇIKIYOR

                        Geçen yıl 23 Mart’ta kurulan,Ula’nın Akyaka Beldesi’nin spordaki temsilcisi Akyaka Belediyespor, henüz 1 yaşına girmeden ilk resmi maçına çıkacak.


Ata Sevgi
                     Muğla 2. Amatör Küme’de 31 Ocak’ta, kendi sahasında Kemer Doğanspor ‘la  oynayacağı ilk  lig maçı öncesi Kulüp Başkanı Naci Kaya; Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Uyanık, Başkan Yardımcısı Hamdi Kanatoğlu, Ünal Kaya, Genel Kaptan Ahmet Kaya, Yiğit Erdem, Mehmet Tolanvağa ve Antrenör Timoçin Erdem’in de katıldığı, Akyaka Balıkçısı Marmarisli Nadir Usta’nın yerinde ve sponsorluğunda, futbolcularına bir yemek verdi.

                  
Pazar günü (24 Ocak 2009), Akyaka Belediye Başkanı Ahmet Çalca’nında katıldığı yemekte; son hazırlık maçında  Sarıkız Bozöyükspor’u 5 -0 yenen futbolcuların neşesi ve ligdeki iddiaları, “Biz bu lige fazla geliriz!..” sözleriyle netleşti.
                     
Akyaka Belediye Başkanı Ahmet Çalca da, futbolculara tam destek verdiklerini dile getirerek; “Spor kulübümüz Akyaka’nın tanıtımına da büyük katkı sağlayacak. Amacımız zaten gençlerimizi kahvehane bar ortamından uzak tutup, daha sağlıklı bir gelecek için teşvik etmek değil midir?... Bundan dolayı kulübümüze desteğimizi her zaman sürdüreceğiz.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

AKYAKASPOR İLK RESMİ MAÇINA ÇIKIYOR
tarih Tarih: 28.01.2010, 00:07 okunma Okunma: 3164
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales